Zmiana terminu wystawy AGRO SHOW

Zmiana terminu wystawy AGRO SHOW

Rada Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych podjęła decyzję o zmianie terminu wystawy AGRO SHOW i rezygnacji z organizowania wydarzenia w poniedziałek. To efekt dyskusji wewnątrz Izby i wielu próśb ze strony wystawców. Począwszy od 2018 r. AGRO SHOW zawsze odbywać się będzie od czwartku do niedzieli, a nie jak dotychczas od piątku do poniedziałku. W bieżącym roku będą to dni 20-23 września (czwartek-niedziela), a nie 21-24 września (piątek-poniedziałek).

Czwartek stanie się specjalnym „dniem profesjonalisty”. Dzień ten jest przeznaczony głównie dla szeroko pojętego biznesu, czyli przedsiębiorcom reprezentującym firmy z branży rolniczej, przedstawicielom grup producenckich, dziennikarzom, a także kluczowym klientom firm prezentujących się na wystawie. Z pewnością właśnie czwartek będzie odtąd najlepszym dniem na poznanie ofert i nowości oraz nawiązanie nowych kontaktów handlowych. Oczywiście wstęp na wystawę tego dnia będzie wolny, podobnie jak na wszystkie pozostałe dni wystawy. Piątek pozostanie „dniem dla szkół” – tu w pierwszej kolejności organizator zaprasza uczniów, studentów i nauczycieli przedmiotów związanych z rolnictwem, w szczególności z mechanizacją rolnictwa. Wśród głównych atrakcji znajdzie się Ścieżka Edukacyjna oraz finały konkursów „Młody Mechanik na Medal” i „Mechanik na Medal”. Sobota i niedziela to tradycyjnie już „dni dla wszystkich zwiedzających”, podczas których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, zapoznać się z ofertami wystawców, porównać je i ciekawie spędzić czas.

W 2018 r. wystawa AGRO SHOW odbywać się będzie po raz dwudziesty. Pierwsza edycja miała miejsce w 1999 roku. Przez wszystkie te lata wystawa krok po kroku rozwijała się i obecnie jest największym wydarzeniem targowym w branży rolniczej w kraju i największą wystawą plenerową organizowaną w Europie. Na stałe wpisała się w kalendarz imprez targowych, stanowiąc silną oraz rozpoznawalną markę. Z racji 20-lecia najbliższa wystawa AGRO SHOW będzie miała wyjątkową oprawę, a bogaty program obejmie wiele ciekawych wydarzeń specjalnych.

Leave a Reply

Your email address will not be published.