Polityka prywatności

Home Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

dnia 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).

Uprzejmie informujemy, że jedynymi danymi, jakie wykorzystujemy na potrzeby działalności związanej z prowadzeniem strony internetowej, w szczególności przesyłania bezpłatnego newslettera, jest adres e-mail. Dane te zostały pozyskane poprzez formularz zamówienia newslettera na stronie internetowej www.technika-komunalna.pl, za pomocą pisemnych zamówień prenumeraty oraz newslettera składanych podczas imprez branżowych, za pomocą formularza drukowanego w czasopiśmie Technika Komunalna oraz w ramach współpracy związanej z wydawaniem czasopisma Technika Komunalna.

Ponadto informujemy, że:

1) Jednym administratorem Państwa danych osobowych jest firma SATOR MEDIA Karol Wójtowicz z siedzibą w Warszawie przy ul. Conrada 4/66,

2) Przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych, ich aktualizacji lub całkowitego usunięcia z bazy,

3) Zgromadzone dane nie są przekazywane firmom zewnętrznym,

4) Przetwarzanie danych polega jedynie na wysyłce newslettera, z którego można w dowolnej chwili zrezygnować. W tym celu należy użyć przycisku „REZYGNACJA” umieszczonego w każdym wydaniu newslettera lub poprzez kontakt z redakcją: tel.: 512-011-055, e-mail: k.wojtowicz@technika-komunalna.pl

5) Firma SATOR MEDIA Karol Wójtowicz dokłada wszelkich starań, aby zgromadzone dane osobowe nie zostały utracone, przypadkowo zmienione, ujawnione lub wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem.