Green Area Show – wystawa ogrodnicza z pokazami maszyn na żywo

Green Area Show – wystawa ogrodnicza z pokazami maszyn na żywo

W dniach 7-9 września w Mostkach k/Świebodzina odbędzie się kolejna edycja Targów GREEN AREA SHOW – wydarzenia skierowanego do profesjonalnych zwiedzających branży ogrodniczej i komunalnej. To nie tylko ekspozycja maszyn, urządzeń i narzędzi, ale również ich demonstracje i testy na żywo, w czasie pracy, z ekspertami dostępnymi na wyciągnięcie ręki.

Zbliżająca się impreza to również bardzo dobra okazja na zaprezentowanie nowości na rok 2024. Pierwsza odsłona Green Area Show cieszyła się zainteresowaniem ze strony zarządców zieleni miejskiej, przedstawicieli renomowanych punktów dealerskich, architektów krajobrazu oraz firm zajmujących się wykonawstwem ogrodów, właścicieli ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, właścicieli centrów ogrodniczych i pracowników sieci handlowych, a także szkółkarzy i właścicieli gospodarstw ogrodniczych oraz zarządców dróg. W tym roku wydarzenie odbywa się równolegle z Targami Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, volumen zwiedzających będzie zatem bogatszy o osoby reprezentujące branżę leśną.

Dynamiczne testy maszyn na żywo

Najważniejszym punktem programu będą pokazy maszyn, urządzeń i sprzętu ogrodniczego, komunalnego i golfowego na powierzchniach demonstracyjnych. Uczestnicy Targów na rozległym terenie zewnętrznym będą mogli poznać praktyczne zalety maszyn najbardziej znanych producentów. Teren leśny w okolicach Świebodzina będzie poddany koszeniu, wertykulacji i aeracji, wystawcy oraz zwiedzający będą wiercić w glebie, przenosić i ładować ścięte gałęzie oraz obserwować pokazy profesjonalnej arborystyki. Pojawią się też przedstawiciele z pozostałych sektorów ogrodniczych.

1:1 z liderami rynku

W poprzedniej edycji swoje produkty prezentowały między innymi: AL-KO, Avant, Husqvarna, Honda, Iseki, John Deere, Kubota, Makita, Oleo-mac, Toro czy Stiga. Dzięki obecności i zaangażowaniu topowych marek i liderów branży GREEN AREA SHOW ma szansę na rozwój i miano jednego z najbardziej kluczowych wydarzeń w branży ogrodniczej w naszym kraju, szczególnie w sektorze maszyn, urządzeń i narzędzi. Unikatowe połączenie formuły targowej oraz pokazowej gwarantuje bezcenne doświadczenie: przekrój producentów i marek oraz porównanie oferty, a samodzielne testy maszyn i urządzeń znacząco ułatwiają wybór.

Jeszcze więcej wiedzy, praktyki i biznesu

Dodatkową wartością wydarzenia jest bezpośredni dostęp do wiedzy branżowej, zarówno w rozmowach twarzą w twarz z wystawcami, jak i podczas konferencji oraz seminariów. W tym roku organizator zaprasza na IV Forum Zarządcy Zieleni współorganizowane przez wydawnictwo Abrys oraz na całodniową konferencję dla dealerów połączoną z testowaniem maszyn. Celem konferencji będzie podniesie kompetencji w zakresie sprzedaży oraz marketingu. Uczestnikami spotkania będą właściciele i pracownicy sklepów oferujących maszyny, narzędzia i urządzenia ogrodnicze posiadający własne salony dealerskie.

Więcej informacji na www.GASHOW.pl

Równolegle z targami Green Area Show odbędą się w tym samym miejscu targi EKO-LAS.

Leave a Reply

Your email address will not be published.