Ridery i traktory Husqvarna niezastąpione podczas zimy

Ridery i traktory Husqvarna niezastąpione podczas zimy

Ridery i traktory Husqvarna świetnie sprawdzają się przy pielęgnacji dużych, otwartych terenów zielonych, ale to nie jedyne ich zastosowanie. Możliwość doboru różnego osprzętu montowanego zależnie od modelu z tyłu lub z przodu czyni z nich maszyny wielosezonowe. Doskonale sprawdzają się w pracach porządkowych o każdej porze roku, takich jak m.in. odśnieżanie, transportowanie, czyszczenie podjazdów, chodników itp.

Kupowanie osobnych maszyn do różnorodnych prac i zadań sezonowych jest kosztowne i wymaga wygospodarowania miejsca do ich przechowywania. Mając rider lub traktor Husqvarna można w łatwy sposób przystosować je do wykonywania wielu czynności. – Ridery i traktory Husqvarna są maszynami uniwersalnymi, wielozadaniowymi całorocznymi pomocnikami, dlatego ich zakup zdecydowanie się opłaca. Wystarczy w zależności od potrzeb zaopatrzyć się w niezbędny osprzęt, zyskując maszynę niezbędną do konkretnych zadań w danym sezonie. Solidnie wykonane, wytrzymałe, łatwe w obsłudze i konserwacji maszyny kołowe Husqvarna z pewnością będą niezawodnie służyły przez długi czas. W okresie zimowym stalowy lemiesz z gumową nakładką i regulacją ustawienia kątów pracy (0°, 15°, 30° w prawo lub w lewo) do traktora czy ridera, pozwoli szybko i efektywnie wykonać konkretne zadanie, nie rysując chodnika czy kostki brukowej. A dostępna w ofercie przyczepka pozwoli szybko i bez wysiłku przetransportować piasek do posypania chodników i ciągów jezdno-pieszych. Maszyny te, wraz z szeroką ofertą dodatkowego osprzętu docenią najbardziej wymagający użytkownicy, ceniący swój czas i wygodę – zarówno indywidualni, jak i firmy odpowiadające za profesjonalną pielęgnację terenów miejskich czy komercyjnych – mówi Paweł Przywózki, Manager Działu Maszyn Profesjonalnych Husqvarna Poland Sp. z o.o.

Do końca stycznia br. lemiesze Husqvarna do wybranych modeli riderów i traktorów ogrodowych są objęte atrakcyjną promocją. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać u autoryzowanych dealerów Husqvarna lub na www.husqvarna.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.