My się zimy nie boimy! Poznaj akumulatorową skrobaczkę Kärcher do szyb

My się zimy nie boimy! Poznaj akumulatorową skrobaczkę Kärcher do szyb

W porannym pośpiechu, gdy liczy się każda minuta, po dojściu do samochodu okazuje się, że trzeba jeszcze zeskrobać lód z szyb… Na szczęście Kärcher znalazł rozwiązanie, aby ułatwić i skrócić czas potrzebny na to zadanie. To akumulatorowa skrobaczka EDI 4, która jest w stanie usunąć nawet najbardziej uporczywe warstwy lodu. Wystarczy ją delikatnie docisnąć do szyby i raz koło razu lekko przesuwać po czyszczonej powierzchni, a obracający się dysk z plastykowymi ostrzami wykona za nas całą pracę.

Inteligentna funkcja przełączania z trybem gotowości zapewnia automatyczny start urządzenia. W taki sam sposób następuje jego wyłączenie, gdy tylko podniesiemy skrobaczkę i nie będzie już miała kontaktu z szybą. Korzystanie ze skrobaczki Kärcher jest bardzo łatwe i nie wiąże się praktycznie z żadnym wysiłkiem – jej masa to zaledwie 550 g. Po użyciu urządzenia szyby są idealnie czyste – nie ma smug, zarysowań ani żadnych pozostałości lodu.

Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu zabezpieczonemu przed głębokim rozładowaniem, skrobaczka może pozostać w pojeździe przez dłuższy czas i zawsze jest gotowa do użycia. Po pełnym naładowaniu pozwala na ok. 15 min pracy. Gdy ostrza zużyją się, można je łatwo wymienić. W zestawie ze skrobaczką znajduje się specjalna nakładka na ostrza, która zapewnia bezpieczne przenoszenie i przechowywanie urządzenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.