„Kosimy ceny aż miło!” – wyjątkowa promocja Kubota

„Kosimy ceny aż miło!” – wyjątkowa promocja Kubota

Do końca czerwca br. można nabyć nowe, profesjonalne maszyny Kubota w mocno obniżonej cenie. Wyjątkowa promocja obejmuje aż 21 modeli maszyn (kosiarek i miniciągników). Zakup sprzętu dodatkowo ułatwia atrakcyjne finansowanie fabryczne Kubota Finance.

Każdy kto prowadzi działalność usługową w sektorze „groundcare” wie, że podstawą sukcesu są maszyny profesjonalne, ponieważ w tej branży wydajność i niezawodność mają kluczowe znaczenie. Japońskie kosiarki i miniciągniki marki Kubota wyróżnia ponadto wysoka jakość pracy, ergonomia użytkowania, łatwość obsługi i trwałość, która jest szczególnie istotna przy wytężonej eksploatacji.

Do największych bestsellerów wśród kosiarek Kubota należą serie G, GZD, GR, ZD i F90. Samo spojrzenie na te maszyny nasuwa wniosek, że mamy do czynienia z urządzeniami do zastosowań profesjonalnych. Seria GR i GZD to urządzenia, która idealnie nadają się do koszenia małych, ograniczonych powierzchni wymagających od sprzętu dużej zwrotności. Maszyny GR zapewniają wysoką jakość cięcia i zbierania skoszonej trawy, zajmują czołową pozycję wśród użytkowników prywatnych. Kosiarka GZD to z kolei idealne rozwiązanie przy obsłudze większych obszarów, w tym z licznymi drzewami, krzewami itp. Efektywne i dokładne koszenie w takich miejscach umożliwia wyjątkowy układ kierowniczy maszyny GZD. Jest on sterowany za pomocą dwóch dźwigni, z których każda kontroluje napęd jednego koła. W momencie zawracania koła mogą obracać się w przeciwnym kierunku, a maszyna zawraca praktycznie w miejscu. Jeśli chodzi o kosiarki serii G, są najczęściej wybierane do utrzymania dużych powierzchni zielonych w parkach i na boiskach sportowych. Mają trzycylindrowe silniki o wysokim momencie obrotowym, umożliwiające wydajną pracę nawet z prędkością 13 km/h. W wielu przypadkach ciekawą propozycją mogą być też maszyny serii F90. Dzięki dużej mocy silnika, napędowi 4×4 i idealnie rozłożonemu środkowi ciężkości świetnie sprawdzają się na zaniedbanych terenach oraz na dużych pochyłościach.

Kosiarki Kubota do zastosowań profesjonalnych bazują przede wszystkim na silnikach diesla. Od niedawna w ofercie firmy jest jednak pierwsza kosiarka benzynowa Kubota Z122R. Zapewnia szerokość cięcia równą 107 cm i ma zerowy promień skrętu. Maszyna jest wyposażona w boczny wyrzut trawy, w ramach opcji można zastosować mulczer. Aby jak najlepiej odpowiadała różnym potrzebom, deck tnący ma aż 12‑stopniową regulację wysokości cięcia. Konstrukcja ROPS zabezpiecza operatora w przypadku wywrócenia się pojazdu. Kosiarka Z122R to najtańsza maszyna w promocyjnej ofercie Kubota – można ją mieć już za 17 tys. zł netto. Standardowa cena takiej kosiarki wynosi 20124 zł netto.

Promocją są również objęte miniciągniki, w tym modele należące do popularnej serii BX. Maszyny te zostały opracowane jako pewnego rodzaju hybryda, stanowiąc unikatowe połączenie kosiarki i ciągnika kompaktowego. Wyróżniają się m.in. ramą, co jest charakterystyczne dla kosiarek, natomiast ciągniki mają zwykle konstrukcję samonośną. Dzięki temu z powodzeniem może być do nich montowany ładowacz czołowy oraz tylny osprzęt koparkowy. Z drugiej strony wyposażono je również w przedni i tylny TUZ z WOM‑em (standardowo znajduje się on również między osiami) oraz przyłącza hydrauliczne, czyli rozwiązania typowe dla traktorów. Tworzą one trzy niezależne obszary robocze, ponieważ każde z urządzeń, np. zamontowane z przodu i pod maszyną, może pracować równocześnie.

W przypadku jeszcze większych potrzeb warto wybrać ciągnik należący do serii L1. Maszyny te wyróżniają się wysoką mocą (od 36 do nawet 50 KM) i mocnym układem napędowym z przekładnią mechaniczną lub hydrostatyczną, co w połączeniu z podnośnikiem o dużej wydajności zapewnia najlepszy stosunek jakości i osiągów do ceny. Od niedawna jest również dostępny ciągnik L2602, zapewniający moc 61 KM. To odpowiedź Kuboty na potrzeby klientów, którzy coraz częściej dopytywali się o mocniejszy traktor, np. pod kątem wymagających prac zimowych.

Więcej informacji po kliknięciu w baner Kubota „Kosimy ceny aż miło” na stronie głównej www.technika-komunalna.pl

Lista maszyn Kubota objętych promocją wraz z obniżonymi cenami:

Leave a Reply

Your email address will not be published.