9 czerwca prezentacja online nowości TOMRA Sorting

9 czerwca prezentacja online nowości TOMRA Sorting

TOMRA Sorting organizuje 9 czerwca swoją pierwszą konferencję online. Na spotkaniu pod hasłem „Symphony of all Sorts” zamierza przedstawić nowe, uzupełniające się produkty, które tworzą doskonale zharmonizowaną „symfonię” do wydajnego i skutecznego sortowania wszystkich rodzajów odpadów.

Aby zwiększyć wykorzystanie materiałów z recyklingu, konieczne jest zastosowanie odpowiednich rozwiązań, które zapewniają najwyższą jakość pozyskiwanych surowców wtórnych. Pomimo obecnej sytuacji z jej różnymi ograniczeniami, w tym odwołanymi targami i obowiązkowym dystansem społecznym, firma TOMRA Sorting nieustannie pracuje nad nowymi technologiami umożliwiającymi spełnienie takich założeń.

Symfonia to i kompozycja muzyczna, która składa się z kilku różnych sekcji lub działów i prowadzi słuchaczy przez różne części, które w końcu formują satysfakcjonującą całość. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie istnieje skojarzenie jej z tematami związanymi z recyklingiem. Jednakże po zastanowieniu się widać, że symfonia odzwierciedla proces recyklingu, który może być bardzo skuteczny tylko wtedy, gdy wszystkie zaangażowane instrumenty, w tym nowe komplementarne produkty TOMRA, tworzą doskonale zharmonizowaną symfonię, aby sortować wszystkie rodzaje odpadów z dużą dokładnością i wyrafinowaniem.

9 czerwca o godzinie 14:00, TOMRA Sorting Recycling „oprowadzi” uczestników po różnych częściach symfonii i jej instrumentach. Liczne żywe i dźwięczne prezentacje wprowadzające innowacje produktowe i koncepcję symfonii zostaną uzupełnione obszerną sesją pytań i odpowiedzi z udziałem ekspertów firmy TOMRA.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na specjalnie stronie internetowej: https://www.symphonyofallsorts.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published.