Zostań testerem Husqvarna Automower

Zostań testerem Husqvarna Automower

90 dni darmowych testów automatycznej kosiarki Husqvarna Automower, czyli oszczędność czasu, regularnie koszony trawnik bez wysiłku, cicha i bezemisyjna praca, możliwość zarządzania maszyną z dowolnego miejsca na Ziemi za pomocą smartfona. To tylko część korzyści z udziału w innowacyjnym programie testerskim Husqvarna Automower, którego II edycja wystartowała w połowie czerwca br.

Program testerski Husqvarna Automower „Z czasem możesz wszystko” skierowany jest do właścicieli przydomowych ogrodów. Teren zieleni wokół domu wymaga sporego nakładu pracy i bywa niekiedy nie lada wyzwaniem. Pielęgnacja trawnika, zwłaszcza w sezonie jest czasochłonna i zajmuje do kilku godzin tygodniowo w zależności od powierzchni. Firma Husqvarna – światowy lider w produkcji kosiarek automatycznych, już po raz kolejny wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom i daje klientom możliwość testowania swoich flagowych maszyn.

Roboty Husqvarna Automower pracują samodzielnie i bardzo cicho, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić czas na ważniejsze czynności niż koszenie trawnika i nie zakłócają spokoju rodzinie czy sąsiadom. Radzą sobie z nieregularnymi kształtami trawnika, wąskimi przejściami i stromymi zboczami, są zdolne pokonywać wzniesienia o nachyleniu do 40%. Technologia GPS pozwala utrzymać trawnik na tej samej wysokości przez cały sezon, a wbudowana funkcja Automower Connect umożliwia zarządzanie maszyną za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na Ziemi. Kosiarki automatyczne pracują regularnie, przycinają drobne przyrosty trawy, dzięki czemu nie ma konieczności zbierania jej i utylizacji. Dla ambasadorów pilotażowej edycji Husqvarna Automower największymi benefitami z udziału w programie był widok pięknego, idealnie skoszonego trawnika bez wysiłku, cicha praca możliwa o każdej porze dnia i nocy oraz zaoszczędzony czas, który mogli przeznaczyć na realizację własnych pasji, dla rodziny czy na inne ważniejsze czynności niż koszenie trawnika.

– Tegoroczna edycja programu jest jednym z elementów zainaugurowanej pod koniec kwietnia br. kampanii społecznej CICHE SĄSIEDZTWO „Umówmy się na ciszę”, mającej na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa z zakresu zagrożeń nadmiernego hałasu oraz podjęcie walki z tym problemem. Zanieczyszczenie hałasem to drugie zaraz po smogu największe zagrożenie środowiskowe dla naszego zdrowia i życia. Każdy z nas ma wpływ na to w jakim otoczeniu żyje, mieszka i odpoczywa. Poprzez kampanię społeczną zachęcamy, aby każdy na miarę własnych możliwości – osobistych i zawodowych – eliminował hałas z najbliższego otoczenia poprzez używanie do pielęgnacji terenów zieleni cichych maszyn akumulatorowych, zamiast głośnych urządzeń spalinowych. Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower pracują cicho i nie zakłócają spokoju rodzinie czy sąsiadom. A zatem uczestnicy naszego programu testerskiego poza weryfikacją benefitów robotów, przyłączą się również do naszej kampanii i niepisanej umowy społecznej „Umówmy się na ciszę”, dzięki czemu będą redukować poziom hałasu w miastach, dbać o ciche sąsiedztwo, zyskując w swoim najbliższym otoczeniu cichą, komfortową przestrzeń do pracy, odpoczynku czy na realizację własnych pasji – mówi Marcin Andrzejczyk, Regionalny Manager Marketingu na Europę Wschodnią Husqvarna.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 31 lipca 2019 r., przez specjalnie dedykowany portal: www.automowertest.pl. Wybranych kilkudziesięciu uczestników będzie relacjonowało w swoich kanałach social media przebieg testu Husqvarna Automower najnowszej i najbardziej zaawansowanej technologicznie serii X-line.

Leave a Reply

Your email address will not be published.