Samochody użytkowe i dostawcze tematem konferencji FLOTOWE TRENDY 2017

Samochody użytkowe i dostawcze tematem konferencji FLOTOWE TRENDY 2017

Wiele samochodów użytkowych spełnia podstawową rolę transportową, ale coraz częściej spotyka się pojazdy przystosowane do wykonywania ściśle określonych zadań. Obie grupy są niezwykle istotne w wielu różnorodnych branżach, dlatego warto poświęcać im dużo uwagi. Podczas konferencji FLOTOWE TRENDY 2017 – SAMOCHODY UŻYTKOWE I DOSTAWCZE będzie można pozyskać najbardziej aktualne informacje dotyczące m.in. zarządzania, finansowania czy eksploatacji takich flot, a także poznać najnowsze trendy w sposobach adaptacji pojazdów użytkowych i zabudowach specjalistycznych.

W gronie wybitnych specjalistów uczestnicy konferencji będą mogli zastanowić się jaka jest przyszłość samochodów z silnikami Diesla dominujących w większości flot. Czy w obecnych realiach najbardziej popularny ON zdetronizuje benzyna, gaz lub prąd? Zaproszeni do udziału w spotkaniu eksperci podpowiedzą również, jak ustrzec się błędów popełnianych przy doborze, zakupie i adaptacji samochodów użytkowych oraz w jakim kierunku podążają oferty finansowania takich usług. Z szeregu tematów, które pojawią się na tym ważnym branżowym spotkaniu, warto także wyróżnić ten o trendach w światowej i europejskiej motoryzacji występujących w obszarze flot samochodów użytkowych i ich wypływie na rozwój tego segmentu w Polsce. Ponadto zostaną przedstawione tendencje w zakupach samochodów do flot oraz najważniejsze problemy prawno-regulacyjne dotyczące zarządzania podatkowego flotami pojazdów użytkowych. Na konferencji nie zabraknie również zagadnień związanych z nowoczesnym zarządzeniem parkiem samochodowym, wspieranym przez rozwiązania telematyczne. Wielu uczestników spotkania z pewnością może też zainteresować tematyka usług wynajmu krótko- i średnioterminowego pojazdów użytkowych. Podczas konferencji zostaną omówione najważniejsze trendy odpowiadające za dynamicznie rosnący ich udział w obrotach firm CFM oraz „rent a car”, będą też poruszone wybrane kwestie dotyczące wartości rezydualnej samochodów użytkowych we flocie, ich wyceny oraz prognozy wartości pojazdów.

Konferencja FLOTOWE TRENDY 2017 – SAMOCHODY UŻYTKOWE I DOSTAWCZE odbędzie się 21 czerwca w Hotelu Sangate Airport (dawniej Gromada) w Warszawie. Przy zgłoszeniu do 9 czerwca, udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.flotowetrendy.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.