MEGA świętuje 20. urodziny!

MEGA świętuje 20. urodziny!

MEGA sp. z o.o. powstała w 2004 roku. W ciągu ostatnich kilku lat firma znacząco zmieniła swoje oblicze. Nie tracąc polskiego charakteru, w roku 2017 stała się częścią międzynarodowej Grupy Benalu-Legras. MEGA spod znaku byka to już zupełnie inna organizacja, która stale się rozwija oraz stawia na rozwój relacji w lokalnej społeczności.

MEGA, producent naczep wywrotek, przyczep i zabudów z dumą ogłasza swoją dwudziestą rocznicę działalności. Od momentu założenia w 2004 roku, firma stale ewoluowała, wprowadzając innowacyjne rozwiązania i podnosząc jakość swoich produktów.

Przez pierwsze lata działalności spółka działała głównie jako lokalny producent, jednak wraz ze wzrostem jakości produktów zdobyła uznanie na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości, inwestowaniu w ludzi i rozwój technologiczny, firma staje się symbolem niezawodności oraz jakości.

„Dzisiaj w Medze zatrudnionych jest ponad 300 osób, głównie w obszarach szeroko rozumianej produkcji. Wielu pracowników jest związanych z firmą od 20 lat. Naszą największą wartością jest kapitał ludzki, dlatego ważne jest dla nas, aby tworzyć bezpieczne i przyjazne warunki pracy. Jednocześnie chcąc jeszcze mocniej współpracować z lokalną społecznością, planujemy organizację MEGA Dnia Otwartego w naszej fabryce, zlokalizowanej na terenie byłego ZUP – Zakładu Urządzeń Przemysłowych. Dla wielu mieszkańców Nysy będzie to sentymentalna podróż, ale wydarzenie kierujemy do wszystkich pokoleń. Przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych” – mówi Piotr Krechowiecki, prezes MEGA Sp. z o.o.

W uznaniu osiągnięć firmy z ostatnich dwóch dekad, MEGA planuje zorganizować szereg wydarzeń jubileuszowych, które będą okazją do celebrowania sukcesu z klientami, partnerami biznesowymi oraz lokalną społecznością.

„Nasze 20-lecie to moment refleksji nad osiągnięciami oraz spojrzenie w przyszłość z optymizmem i determinacją. Nieustannie dążymy do doskonałości, oferując innowacyjne rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.” – dodaje Krechowiecki.

O MEGA

Firma MEGA Sp. z o.o. jest wiodącym producentem naczep wywrotek, przyczep i zabudów oferującym innowacyjne rozwiązania dla branży transportowej, rolniczej, budowlanej i leśnej. Od 2004 roku kieruje się pasją do innowacji i dbałością o potrzeby klientów, co sprawia, że jest symbolem niezawodności. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologicznemu, MEGA zyskała uznanie na rynku krajowym i międzynarodowym, dostarczając produkty i rozwiązania, które podnoszą efektywność i bezpieczeństwo w transporcie.

(materiały prasowe)

Leave a Reply

Your email address will not be published.