Kubota rusza w Demo Tour 2024 z niezawodnymi maszynami komunalnymi

Kubota rusza w Demo Tour 2024 z niezawodnymi maszynami komunalnymi

Już na początku czerwca japońska marka Kubota rusza w Demo Tour 2024. Podczas cyklu czterech spotkań pokaże swoje najnowsze i zmodernizowane maszyny. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, przetestować osobiście i porozmawiać z ekspertami o niezawodnym sprzęcie Kubota.

„Kubota jako czołowy producent oraz jeden z polskich liderów sprzedaży ciągników i maszyn komunalnych od zawsze jest blisko swoich użytkowników. Dlatego niezwykle cieszy nas, że dzięki Kubota Demo Tour 2024 będziemy mogli spotkać się z nimi na żywo i zaprezentować szeroką gamę maszyn komunalnych Kubota, w tym najnowsze modele naszych kosiarek” – mówi Michał Poźniak, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

W czasie Demo Tour 2024 Kubota zaprezentuje szeroką gamę maszyn komunalnych, które wyróżniają się niezawodnością i wszechstronnością. Uczestnicy będą mogli zobaczyć na żywo i przetestować nowoczesne i wydajne kosiarki Kubota FC3 i FC4, a także kosiarkę Kubota GR2120 – kompaktową maszynę charakteryzującą się doskonałą zwrotnością lub zmodernizowaną Kubota Z2-481 o zerowym promieniu skrętu, a ponadto precyzyjną i wydajną kosiarkę Kubota F251. Co więcej, każdy będzie miał możliwość usiąść za kierownicą ciągnika Kubota B2-261 HC z ładowaczem lub ciągników Kubota LX-401 HC, Kubota EK1-261, Kubota L2-452, a także Kubota M4-073. Wśród maszyn obecnych na Demo Tour 2024 będzie także Kubota RTV X1110. To wszechstronny pojazd terenowy, który doskonale sprawdza się w trudnych warunkach, oferując wysoką niezawodność i komfort użytkowania.

Harmonogram pokazów Demo Tour 2024:

Nowe Guty, Mazury – 4 czerwca (Dealer: Aldo)

Duszniki-Zdrój, Sudety – 7 czerwca (Dealer: Agromat)

Białka Tatrzańska, Podhale – 11 czerwca (Dealer: Mleczek)

Szczyrk, Beskid Śląski – 14 czerwca (Dealer: Armax)

Co nas czeka na Kubota Demo Tour 2024?

Kubota Demo Tour 2024 to także okazja do zobaczenia maszyn Kubota podczas pracy w trudnych i różnorodnych warunkach. Na początek w Nowych Gutach będzie można zobaczyć, jak kosiarka Kubota poradzi sobie z trudno dostępną roślinnością na terenach rekreacyjnych.

„Plaża w Nowych Gutach to pięknie położone miejsce nad jeziorem Śniardwy. Maszyny Kubota zaprezentują swoje możliwości u jednego z naszych klientów, gdzie będziemy mieli do dyspozycji zarówno zadbane trawniki, jak i dziką roślinność, z którą będą musiały poradzić sobie kosiarki” – zapowiada Piotr Makowski z Aldo. W równie przyjemnych okolicznościach przyrody swoje możliwości pokażą maszyny na współorganizowanym przez Agromat pokazie u stóp Sudetów. Co czeka na gości? „Pokaz koszenia na nierównościach oraz na płaskim terenie, w tym koszenie ze zbieraniem trawy. A ponadto praktyczne porady serwisowe i dokładne omówienie specyfikacji technicznej oraz obsługi maszyn Kubota” – wymienia najważniejsze punkty Demo Touru w Dusznikach-Zdroju Jakub Kędzierski z Agromatu.

Równie ciekawie będzie w Białce Tatrzańskiej. „Przygotowaliśmy pokazy maszyn komunalnych, które sprawdzają się w utrzymaniu przestrzeni wokół hoteli i pensjonatów. Pokażemy możliwości kosiarek Kubota, które radzą sobie z pielęgnacją wysokiej trawy na dużych pochyłości, a także umiejętności kompaktowych ciągników, które zimą można wykorzystać do odśnieżania – mówi Jakub Mleczek przedstawiciel dealera Kubota P.U.H. Mleczek.

Również w czasie ostatnich pokazów w Szczyrku maszyny Kubota będą pracowały w trudnych warunkach. „Organizujemy nasze pokazy na Białym Krzyżu, gdzie zimą szusują narciarze, jest to bowiem stok narciarski. Tutaj maszyny Kubota wykażą się umiejętnościami pracy w pochyłym terenie” – zapowiada Natalia Janica z firmy Armax. 

To nie wszystko. Dla zainteresowanych finansowaniem ciągników i maszyn Kubota na Demo Tour 2024 będą dostępni eksperci partnera tego wydarzenia, czyli Santander Leasing.

„Widzimy, że naszych odbiorców oprócz tematów związanych z zakupami maszyn, interesują także kwestie finansowania. Dlatego Kubota wychodząc naprzeciw tym potrzebom na Demo Tourze pojawią się także eksperci naszego partnera Santander Leasing, którzy będą mogli dopasować dla klienta najatrakcyjniejsze programy finansowania” – podkreśla Jakub Zborowski, Kierownik Marketingu Kuboty w Polsce.

Niezawodność i korzyści finansowania

Kubota słynie z legendarnej japońskiej niezawodności. Nasze maszyny są zaprojektowane tak, aby służyły niezawodnie przez wiele lat, nawet w najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne rozwiązania finansowe, w tym promocyjne oprocentowanie od 0% oraz specjalną ofertę przedłużonej gwarancji do 5 lat na kosiarki serii GR, G i GZD.

„Kubota jako czołowy producent oraz jeden z polskich liderów sprzedaży ciągników i maszyn komunalnych od zawsze jest blisko swoich użytkowników. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, przygotowując dopasowane do ich oczekiwań rozwiązania. Niezwykle cieszy nas, że dzięki Kubota Demo Tour 2024 będziemy mogli spotkać się z nimi na żywo i zaprezentować maszyny Kubota, w tym najnowsze modele naszych kosiarek, które pojawią się w ofercie Kubota w roku 2024” – dodaje Michał Poźniak, Dyrektor Zarządzający Kuboty w Polsce.

Zapraszamy na Kubota Demo Tour 2024, by na własne oczy zobaczyć maszyny marki Kubota w akcji. Więcej informacji na temat Demo Tour 2024 można znaleźć na https://www.traktorykubota.pl/kubota-demo-tour-2024/

Leave a Reply

Your email address will not be published.