Nowy zarząd Grupy MTP

Nowy zarząd Grupy MTP

Od 22 maja 2020 r. rozpoczęła się czteroletnia kadencja nowego zarządu Grupy MTP. Rada Nadzorcza Międzynarodowych Targów Poznańskich podjęła uchwałę o powierzeniu funkcji prezesa zarządu Grupy MTP Tomaszowi Kobierskiemu (na zdjęciu w środku). Dotychczasową pracę na stanowisku wiceprezesa zarządu kontynuuje Elżbieta Roeske. Drugim wiceprezesem mianowany został Filip Bittner, który pełnił dotychczas stanowisko Dyrektora Grupy Produktów oraz prezesa zarządu spółki Nowy Adres S.A.

Członkowie zarządu łącznie związani są z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi od 60 lat. To czas budowania bogatego doświadczenia, wiedzy na temat wszystkich branż polskiego biznesu oraz nawiązywania trwałych relacji, które stanowią o sile przemysłu targowego.

Ostatnie miesiące były wymagającym czasem nowych wyzwań, który w Grupie MTP wykorzystaliśmy do opracowania nowych rozwiązań, projektów i inicjatyw. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i sugestie, dzięki którym organizowane przez nas targi, kongresy i konferencje, będą odpowiadały Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Gorąco liczymy, że kadencja nowego zarządu Grupy MTP będzie czasem dialogu i owocnej współpracy na rzecz rozwoju polskiego przemysłu. Niezmiernie cieszymy się, że czwarty etap odmrażania gospodarki objął naszą branżę i już wkrótce będziemy znów mogli gościć Państwa na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. #WracamyDoGry przygotowani do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom.

Leave a Reply

Your email address will not be published.