Muli Baumaschinen Service oficjalnym regionalnym dealerem LiuGong w Niemczech

Muli Baumaschinen Service oficjalnym regionalnym dealerem LiuGong w Niemczech

Firma LiuGong oficjalnie ogłosiła powołanie Muli Baumaschinen Service na swojego regionalnego przedstawiciela w 4. okręgu administracyjnym w Niemczech. Wydarzenie miało miejsce podczas uroczystego otwarcia siedziby głównej Muli Baumaschinen Service w Velen.

Muli, rodzinna firma od trzech pokoleń, jest prężnie działającą wypożyczalnią sprzętu budowlanego z lojalną bazą klientów. Doświadczony zespół oddanych pracowników, którzy starannie dbają o swoich klientów, zapewnił firmie reputację zaufanego i niezawodnego partnera dla kontrahentów, gmin oraz dostawców usług komunalnych. Oferując pełną linię koparek i ładowarek kołowych LiuGong oraz bazując na swoich dotychczasowych doświadczeniach w dostosowywaniu się do potrzeb klientów, Muli zapewni obecnym i nowym klientom jeszcze szerszy wybór rozwiązań popartych kompleksową ofertą części zamiennych, serwisem oraz wsparciem technicznym.

Howard Dale, prezes zarządu LiuGong Europe, podczas swojego przemówienia na ceremonii otwarcia powiedział: – Cieszymy się, że firma Muli Baumaschinen Service jest naszym pierwszy regionalnym dystrybutorem w Niemczech. Dołączają do nas z ponad 70-letnim doświadczeniem w branży sprzętu budowlanego. Niemcy są istotnym rynkiem dla rozwoju marki LiuGong w Europie. Dążymy do rozwoju sprzedaży poprzez dostarczanie sprzętu dostosowanego do różnorodnych wymagań klientów w Niemczech. W Polsce posiadamy zakład produkcyjny, w którym produkujemy koparki i ładowarki kołowe. Dzięki Europejskiemu Centrum Dystrybucji Części Zamiennych zlokalizowanemu w Stalowej Woli jesteśmy w stanie dostarczyć części następnego dnia, a dzięki możliwościom serwisowym firmy Muli będziemy w stanie utrzymać wydajność i rentowność naszych klientów każdego dnia.

Martin Günther, dyrektor zarządzający Muli Baumaschinen Service tak skomentował to wydarzenie: – Mamy wielki zaszczyt reprezentować markę LiuGong. Rynek maszyn budowlanych się odradza, a nasze doświadczenie w branży pomoże sprostać wyzwaniom związanym z rozwojem i zwiększeniem obecności LiuGong w Niemczech. Wierzymy, że wspólnie będziemy dostarczać naszym klientom niezawodne produkty LiuGong odpowiadające ich potrzebom.

– Przyszłość wygląda jaśniej niż kiedykolwiek. Jesteśmy dumni, że właśnie osiągnęliśmy 20. miejsce w rankingu KHL „Yellow Table” największych światowych producentów sprzętu budowlanego. Pomimo spowolnienia w branży spowodowanego pandemią wirusa COVID-19, LiuGong stale inwestuje na rynkach europejskich. Stawiamy na stały rozwój naszej sieci dystrybucyjnej oraz jesteśmy zobowiązani dostarczać światowej klasy produkty do naszych klientów. Naszym celem jest zapewnienie prawdziwej wartości, którą docenią klienci i użytkownicy maszyn w Niemczech – dodał Howard Dale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.