Regeneracja od „Kalińskich” Produktem Roku

Firma Kaliński – Układy Wydechowe kończy rok 2023 z kolejnym sukcesem. Regenerowane przez firmę katalizatory SCR zostały Produktem Roku według magazynu autoEXPERT.

Końcówka roku jest idealnym momentem na różne podsumowania, w tym rynku motoryzacyjnego. Od 20 lat swoistą ocenę branży automotive przeprowadza magazyn autoEXPERT, organizując konkurs Produkt Roku. Jest on podzielony na kilka kategorii: wyposażenie warsztatów i oprogramowanie, części zamienne i akcesoria motoryzacyjne oraz chemia motoryzacyjna. W tegorocznej edycji do głównego etapu rywalizacji zostało nominowanych 39 produktów, w tym zgłoszona przez firmę „Kaliński – Układy Wydechowe” regeneracja katalizatorów SCR. W pierwszym etapie zmagań na nominowane produkty głosowali internauci, jednak ostateczny głos należał do czternastoosobowej kapituły. Do wąskiego grona wyróżnionych produktów trafiło kilka propozycji, a ostateczny wynik został zaprezentowany w trakcie specjalnej gali online. Katalizatory SCR regenerowane za pomocą wymiany wkładów, które zaprezentowali „Kalińscy” zostały Produktem Roku 2023 w kategorii „części i akcesoria warsztatowe” pokonując wiele innych, również ciekawych rozwiązań.

Kaliński – Układy Wydechowe jako jedna z nielicznych firm realizuje regenerację katalizatorów SCR oraz filtrów cząstek stałych za pomocą wymiany wkładów na nowe. Wymiana wkładów to jedyna w pełni skuteczna metoda, która przywraca sprawność katalizatorów SCR. Regeneracja pozwala oszczędzić pieniądze, czas, jest działaniem ekologicznym. Więcej na temat wspominanej metody można przeczytać w specjalnym wpisie na blogu: https://kalinski.pl/blog/2022/01/14/regeneracja-katalizatorow-i-filtrow-dpf-poprzez-wymiane-wkladow/

To już drugie wyróżnienie dla firmy w tym roku. Podczas targów EKOTECH regeneracja katalizatorów SCR poprzez wymianę wkładów została wyróżniona Złotym Medalem.

– „Rok 2023 jest dla nas bardzo udany. Tytuł Produkt Roku czasopisma autoEXPERT bardzo nas cieszy. W czasach, kiedy tak mocno promuje się rozwiązania dla pojazdów elektrycznych czujemy się szczególnie docenieni, ponieważ oferujemy produkt dedykowany pojazdom spalinowym. Przyznana nagroda to jasny sygnał, że branża dostrzega rozwiązania aktualnie wykorzystywane, potrzebne tu i teraz. Korzystając z regeneracji klient zyskuje w pełni wartościowy produkt za niższa cenę, dodatkowo dbając o ekologię” – podsumował otrzymanie nagrody Hubert Kaliński, Prezes Zarządu firmy Kaliński.

Film pokazujący metodę regeneracji:

Zwycięski produkt: https://kalinski.pl/sklep/pl/regeneracja-katalizatorow-wymiana-wkladu/47909-regeneracja-katalizatorow-poprzez-wymiane-wkladu-katalicznego-do-pojazdow-osobowych-oraz-ciezarowych-indywidualna-wycena-uslugi.html

Leave a Reply

Your email address will not be published.