STIHL CONNECTED – bądźmy w kontakcie!

STIHL CONNECTED – bądźmy w kontakcie!

Jesteś użytkownikiem urządzeń do pielęgnacji zieleni? Zawodowo zarządzasz całą flotą maszyn? Specjalnie dla Ciebie został opracowany nowoczesny system STIHL CONNECTED.

Firma STIHL oddaje do dyspozycji użytkowników praktyczne rozwiązanie, które pozwala na koordynację i kontrolę pracy dowolnego urządzenia lub nawet całego parku maszynowego. STIHL CONNECTED ułatwia planowanie pracy, właściwe i ekonomiczne wykorzystanie maszyny, a także analizowanie wykonanych przez nią zadań w ciągu dnia, miesiąca, roku. W ten sposób można minimalizować koszty eksploatacji i uniknąć niepotrzebnych napraw, wynikających z przekraczania sugerowanych przez producenta terminów wykonania przeglądów serwisowych. Użytkownicy sprzętu nie są narażeni na przykre niespodzianki i oszczędzają swój czas. Nie trzeba robić notatek i zakładać grubych skoroszytów: STIHL CONNECTED zapamiętuje czas pracy urządzenia STIHL, we właściwym momencie podpowiada o potrzebie przeglądów serwisowych czy wymianie oleju. Ma wiele przydatnych funkcji – w chmurze systemu można nawet zapisywać dokumenty dotyczące zakupu i historii urządzenia. Właściciel maszyny otrzymuje indywidualne konto, na którym te dane są przechowywane i w każdej chwili pozostają do jego wglądu. Dlatego warto korzystać ze wsparcia jakie daje STIHL CONNECTED, niezależnie czy zarządza się profesjonalnie całą flotą urządzeń, czy korzysta się z produktu marki STIHL sporadycznie, dbając o swój sad, ogród czy otoczenie domu. System STIHL CONNECTED składa się z 3 powiązanych ze sobą elementów:

STIHL SMART CONNECTOR to rodzaj zasilanego baterią miniaturowego nadajnika, który po przytwierdzeniu do pilarki, kosy mechanicznej czy kosiarki przesyła informacje o czasie i parametrach pracy urządzenia poprzez połączenie bluetooth do smartfonu, na którym musi znajdować się wcześniej pobrana aplikacja.

APLIKACJA STIHL CONNECTED, udostępniona do pobrania na urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS, stanowi łącznik między nadajnikiem danych STIHL SMART CONNECTOR i znajdującą się w chmurze bazą, czyli portalem STIHL CONNECT PRO, gdzie informacje dotyczące użytkowania maszyn są magazynowane i poddawane analizie. Dane te można również przeglądać bezpośrednio z poziomu aplikacji na własnym smartfonie. 

PORTAL STIHL CONNECT PRO to swoiste centrum monitorowania pracy urządzeń STIHL, w którym zebrane dane poddawane są analizie. Tu można zasięgnąć informacji o czasie pracy dowolnego urządzenia z posiadanego parku maszyn i planowanych dla niego rutynowych przeglądach oraz czynnościach serwisowych, by w razie potrzeby zaplanować wizytę w serwisie. Na podstawie danych GPS uzyskanych ze smartfonu można sprawdzić też lokalizację urządzeń. Portal znajduje się pod adresem https://connect.stihl.com. Należy się tam zarejestrować i założyć konto użytkownika – jest to bezpłatne.

System STIHL CONNECTED jest polecany jako rodzaj współczesnego sztabu dowodzenia, który umożliwia bezpłatne monitorowanie własnych urządzeń (system współpracuje także z urządzeniami innych marek) i zarządzanie nimi z bliska lub z każdego miejsca na Ziemi. Więcej informacji o STIHL CONNECTED jest dostępnych na stronie www.stihl.pl/connected.aspx

Leave a Reply

Your email address will not be published.