Tytuł Dealer Roku DAF 2017 dla ESA Trucks Polska w Iłowej

Tytuł Dealer Roku DAF 2017 dla ESA Trucks Polska w Iłowej

Dnia 3 marca odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono zwycięzcę konkursu na najlepszego dealera pojazdów DAF. W tym roku została nim firma ESA Trucks Polska oddział Iłowa. Drugie miejsce zajął warszawski oddział TB Truck & Trailer w Wolicy, a trzecie – firma WTC we Wrocławiu. ESA Trucks Polska jako autoryzowany przedstawiciel marki DAF w zakresie sprzedaży i obsługi pojazdów holenderskiego producenta, działa na terenie województw wielkopolskiego i lubuskiego od 2006 roku. Należy do holenderskiej Grupy ESA założonej w 1927 roku, która posiada w Polsce 4 autoryzowane punkty dealersko-serwisowe.

Firma DAF Trucks Polska już po raz szósty zorganizowała konkurs na najlepszego dealera DAF. Wzięły w nim udział wszyscy autoryzowali dealerzy DAF w Polsce. Wyłaniając zwycięzcę pod uwagę brane były działania podejmowane przez dealera, które w sposób bezpośredni przekładają się na satysfakcję klienta, tj. dostępność i sprzedaż części, realizacja celów dotyczących kluczowych klientów, produktów oraz akcji specjalnych, poprawność wykonania usługi za pierwszym razem, szybkość reakcji na zażalenia klienta, wydajność obsługi w ramach serwisu ITS/PTS, sprzedaż kontraktów obsługowo-naprawczych DAF Multisupport, realizacja planów sprzedaży pojazdów nowych i używanych, szkolenia z ekonomicznej jazdy oraz usługi finansowe Paccar Financial.

Zwycięzca konkursu, firma ESA, po raz kolejny udowodniła, że usługi serwisowe i sprzedażowe, jakie świadczy w swoich punktach są oferowane na najwyższym, profesjonalnym poziomie. W ubiegłym roku pierwsze miejsce również zajęła firma ESA, odział w Koninie. W całej historii konkursów Dealer Roku DAF firma ESA zwyciężyła już po raz trzeci.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.