Husqvarna zdobywcą dwóch Złotych Medali MTP

Husqvarna zdobywcą dwóch Złotych Medali MTP

Husqvarna otrzymała dwa Złote Medale targów Gardenia. Sąd Konkursowy przyznał je za maszyny akumulatorowe serii 100 oraz rozwiązanie Automower Connect, pozwalające na zdalne kontrolowanie kosiarki za pomocą urządzeń mobilnych. Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

– W ubiegłym roku Złoty Medal targów MTP otrzymała kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 450X, która jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na całym świecie. W tym roku nagrody zdobyły nasze najbardziej zaawansowane technologicznie produkty: Automower Connect i ekologiczne maszyny akumulatorowe. Cieszmy się, że członkowie Sądu Konkursowego targów Gardenia po raz kolejny docenili fakt, iż Husqvarna od lat rozwija swoje innowacyjne rozwiązania do pielęgnacji terenów zieleni – mówi Maciej Konieczny, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Husqvarna Poland.

Każdego roku do konkursu o Złoty Medal MTP startuje ponad 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego, poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższe standardy technologiczne. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i tym samym stanowi ważne narzędzie marketingowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.