DAF Trucks nagradza mechaników i zespoły serwisowe

DAF Trucks nagradza mechaników i zespoły serwisowe

Firma DAF Trucks koncentruje się nie tylko na pojazdach ciężarowych, ale również zapewnieniu odpowiedniej obsługi posprzedażowej. Dlatego nieustannie motywuje swoich mechaników i zespoły serwisowe do jak najlepszej pracy. W ramach konkursu „Technician of the Year” i następującego po nim „Service Team of the Year” DAF rozpoczyna poszukiwania swoich najlepszych europejskich zespołów warsztatowych.

W nadchodzących miesiącach w 18 krajach odbędą się lokalne konkursy „Technician of the Year”. W rywalizacji mogą wziąć udział mechanicy ze wszystkich placówek dealerskich i punktów serwisowych DAF w całej Europie. Zwycięzcy konkursów w poszczególnych krajach będą rywalizować ze sobą wraz z doradcami serwisowymi ze swoich warsztatów w międzynarodowym finale w lutym 2024 roku – najlepszy zespół zostanie nagrodzony tytułem „European Service Team of the Year”.

– Aby podkreślić znaczenie profesjonalnych serwisantów warsztatowych, DAF co dwa lata organizuje dla nich konkurs „Technician of the Year” – mówi Albert Florijn, dyrektor działu Dealer Workshop Services w firmie DAF. – Ciężarówki DAF to zaawansowane technologicznie pojazdy, które łączą w sobie najnowsze, niezwykle ekologiczne technologie układu napędowego oraz wiodące w branży funkcje cyfrowe. W efekcie są to najlepsze i najbardziej wydajne pojazdy na rynku. Praca przy tych imponujących ciężarówkach wymaga od serwisantów rozległej i dogłębnej wiedzy technicznej – wyjaśnia Florijn. – Mechanik ściśle współpracuje z doradcą serwisowym. Obie te osoby są odpowiedzialne za komunikację z klientem. Bardzo ważna jest procedura przyjęcia pojazdu. Jasna i przyjazna komunikacja to często niedoceniana umiejętność, ale w firmie DAF cenimy ją wysoko. Chodzi o zapewnienie doskonałej obsługi i jakości z dbałością o najdrobniejsze szczegóły – dodaje.

Konkursy „National Technician of the Year” będą organizowane w różnych krajach w całej Europie do końca bieżącego roku. Z kolei konkurs „Service Team of the Year” odbędzie się w siedzibie firmy DAF w Eindhoven w lutym 2024 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.