PKO Leasing i Volvo Trucks Poland łączą siły

PKO Leasing i Volvo Trucks Poland łączą siły

Spółka PKO Leasing podjęła współpracę z Volvo Polska, zapewniając zewnętrzne finansowanie pojazdów szwedzkiego producenta. Wspólne działania będą również dotyczyć kampanii Volvo Trucks 4Poland, której celem jest wspieranie polskiego transportu.

Kampania 4Poland została powołana do wspierania działań lokalnych przedsiębiorców w odnowie i unowocześnieniu krajowego taboru drogowego. Jednym z jej zadań jest ułatwienie dostępu do finansowania i serwisowania pojazdów polskim przewoźnikom. Dzięki współpracy obydwu spółek klienci uzyskają dostęp do transparentnej oferty leasingowej, która gwarantuje stałą cenę pojazdu w polskiej walucie oraz niezmienny koszt finansowania. – Poprzez umowę zawartą z Volvo Polska, nasi wspólni klienci otrzymują możliwość finansowania sprzętu w największej firmie leasingowej, za którą stoi 100-letnie doświadczenie największego polskiego banku. W ramach działań 4Poland zapewniamy dostęp do finansowania w polskiej walucie ze stałą stopą oprocentowania. Daje to gwarancję stabilnej i niezmiennej raty przez cały okres umowy leasingowej – podkreśla Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing.

Dodatkowo klienci mogą liczyć na uproszczone procedury leasingowe, brak opłaty wstępnej oraz pakiet korzyści związanych z założeniem rachunku w PKO Banku Polskim. – Jesteśmy obecni na polskim rynku od 25 lat. Polska jest potęgą transportową, ale nie tylko w kontekście europejskim. Wspieramy również krajowych przedsiębiorców, działających na lokalnym rynku. Szereg firm prowadzi działalność świadcząc usługi na terenie kraju, jednocześnie uzyskując przychody w polskich złotych. Dlatego zapewnienie im oferty finansowej w rodzimej walucie jest dla nich bardzo ważne. Dodatkowo istotny jest fakt, że finansowania będzie udzielała największa polska firma leasingowa. Jest to gwarancją transparentności i jakości świadczonych usług – podkreśla Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Group Trucks Poland

Innymi ważnymi elementami oferty w ramach akcji 4Poland są specyfikacje pojazdów dostosowane do warunków pracy danego przewoźnika oraz specjalna oferta serwisowa, realizowana poprzez gęstą sieć autoryzowanych serwisów Volvo Trucks w Polsce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.