Separatory STEINERT w ofercie Arcon Polska

Separatory STEINERT w ofercie Arcon Polska

Firma Arcon Polska, chcąc kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie rozwiązań

do przetwarzania odpadów, rozszerzyła swoją ofertę o zaawansowane technologie separacyjne niemieckiej marki Steinert. Znana od wielu lat na polskim rynku firma Steinert ma ponad 120-letnią tradycję w dziedzinie separacji materiałowej. Jej centrala mieści się w Kolonii i zatrudnia obecnie ponad 300 pracowników, z których część zajmuje się rozwojem firmy i wdrażaniem nowych technologii, a inni koordynacją działań lokalnych dealerów, w tym również Arcon Polska. Warszawska spółka jest oficjalnym partnerem firmy Steinert w zakresie dostawy i obsługi posprzedażowej maszyn przeznaczonych do szeroko rozumianej gospodarki odpadami.

Klienci chętni do zastosowania rozwiązań Steinert mogą liczyć na pełne wsparcie, począwszy od etapu koncepcji i projektowania, aż po wykonanie dla danej aplikacji specjalistycznych urządzeń razem z ich montażem, rozruchami i szkoleniami operatorów, nie wspominając już o fachowej obsłudze posprzedażowej Arcon Polska. Przyjęta strategia ma na celu budowanie długotrwałych relacji, opartych na profesjonalizmie i wzajemnym zaufaniu. Najbardziej popularne separatory marki Steinert oferowane za pośrednictwem Arcon Polska to: separatory metali żelaznych (stałe i elektromagnetyczne, występujące w postaci separatorów nadtaśmowych, rolek magnetycznych lub bębnów magnetycznych); wiroprądowe separatory metali nieżelaznych; separatory do oczyszczania cieczy, olejów przemysłowych itp.; separatory indukcyjne; separatory rentgenowskie; separatory optopneumatyczne (NIR) oraz systemy kompleksowe obejmujące kilka urządzeń separacyjnych.

Podjęcie współpracy firm Steinert i Arcon Polska zaowocowało obustronnymi korzyściami. Niemiecki producent zyskał kompetentnego przedstawiciela z wieloletnim doświadczeniem w sektorze odpadów i biomasy oraz profesjonalną i rozległą bazą serwisową. Z kolei polska spółka, która oferuje m.in. rozwiązania do mechanicznej obróbki odpadów, może je teraz rozbudowywać o zaawansowane technologie separacyjne, niezbędne do efektywnego funkcjonowania nowoczesnych sortowni czy RIPOK-ów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.