II Konferencja o zakładowych stacjach paliw już 11-12 września 2024 roku

II Konferencja o zakładowych stacjach paliw już 11-12 września 2024 roku

Pierwsza odsłona nowej imprezy branżowej związanej z zakładowymi stacjami paliw miała miejsce w 2023 roku. Wówczas to firma PetroConsulting Sp. z o.o. mająca siedzibę w Grudziądzu postanowiła właśnie w tym mieście stworzyć wydarzenie wyłącznie dla zakładowych stacji paliw. Na polskim rynku nie było bowiem dotychczas imprezy, która odpowiadałaby jedynie tej tematyce. Jednocześnie na terenie kraju istnieją tysiące większych i mniejszych stacji zakładowych służących wielu przedsiębiorstwom. Potrzebują one nie tylko hurtowych ilości paliwa dla swojej działalność, ale także edukacji w zakresie prawidłowego rozliczania, kontroli, zmieniających się przepisów prawnych czy nowości w dziedzinie technologii jeszcze bardziej ułatwiających zarządzanie obiegiem paliwa w firmie.

To właśnie edukacja była głównym celem firmy PetroConsulting Sp. z o.o., kiedy zorganizowała pierwszą w Polsce konferencję naukowo-techniczną o zakładowych stacjach paliw. Zgromadziła ona właścicieli, managerów, przedstawicieli nauki, specjalistów branżowych, producentów, dostawców i wszystkich tych, którzy posiadają lub zamierzali posiadać własną, zakładową stację paliw. Konferencja była miejscem, gdzie można było podzielić się doświadczeniami, nawiązać nowe kontakty oraz zaprezentować innowacyjne rozwiązania szerszemu środowisku. Patronat nad całością wydarzenia objął prezydent miasta Grudziądz dr Maciej Glamowski.

Niewątpliwy sukces konferencji przyczynił się do podjęcia decyzji przez firmę PetroConsulting Sp. z o.o. o kontynuacji tego przedsięwzięcia. Kolejna, druga edycja będzie już dwudniowa i odbędzie się w dniach 11-12 września 2024 roku. Większa niż w roku poprzednim liczba prelegentów, w tym przedstawicieli świata nauki oraz organów państwowych, ma się przyczynić do jeszcze większej świadomości właścicieli i użytkowników zakładowych stacji paliw, dzięki której będą w stanie znacznie efektywniej korzystać ze swoich zasobów oraz ustrzec się przed ewentualnymi zagrożeniami. PetroConsulting Sp. z o.o. nastawiona jest w tym zakresie na działanie długofalowe i stworzenie swoistego think-tanku na potrzeby branży.

Szczegóły dot. konferencji oraz rejestracja na wydarzenie możliwa jest poprzez dedykowaną stronę internetową dostępną pod linkiem: www.petroconsulting.pl/konferencja

Leave a Reply

Your email address will not be published.