Targi EKOTECH dopiero za rok

Targi EKOTECH dopiero za rok

Kieleckie targi EKOTECH zawsze odbywały się pod koniec lutego. W tym roku, ze względu na pandemię, przełożono je na 28-29 kwietnia. Wobec coraz większej liczby zakażeń covid-19 ten termin również stał się zagrożony, dlatego podjęto decyzję o rezygnacji z tegorocznej edycji i zorganizowaniu targów EKOTECH dopiero w przyszłym roku. Poniżej pełna treść komunikatu opublikowanego przez organizatora wydarzenia, Targi Kielce S.A.:

Sytuacja epidemiologiczna w kraju oraz brak informacji o terminie odmrożenia branży spotkań zmusza nas do podjęcia trudnych decyzji. Dbając o poziom wystawy oraz licznych wydarzeń towarzyszących zdecydowaliśmy się przełożyć XXII Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Wydarzenie odbędzie się 23 i 24 lutego 2022 r. w Targach Kielce.

Wierzymy, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem. Jednocześnie chcemy zapewnić, że nasze prace nad kształtem wystawy oraz organizacja wydarzeń towarzyszących nie ustają. Za rok, kiedy sytuacja epidemiologiczna się ustabilizuje, spotkamy się w jeszcze większym gronie, a wydarzenia, które organizujemy dla Państwa będą przygotowane na jeszcze wyższym poziomie.

Liczymy na to, że hale Targów Kielce już niedługo wypełnią się Wystawcami i Zwiedzającymi. Wiemy bowiem, że nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania oraz rozmowy z drugim człowiekiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.