Przyszłość branży komunalnej na Ekotech

Przyszłość branży komunalnej na Ekotech

Targi Ekotech od ponad 24 lat skupiają przedstawicieli samorządów, specjalistów ds. gospodarki odpadami oraz wiodące firmy branżowe. Prezentowane podczas wydarzenia rozwiązania są niezwykle przydatne dla samorządów zwłaszcza w kontekście gospodarki odpadami. Najbliższa edycja targów odbędzie się od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

Ekotrendy kluczowe dla samorządów

Targi Ekotech stanowią nieocenioną okazję do zdobycia wiedzy na temat najlepszych praktyk i najnowszych trendów w dziedzinie gospodarowania odpadami. To okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy biznesowej, a wdrożenie prezentowanych rozwiązań to szansa, aby w dużym stopniu usprawnić pracę wydziałów w samorządach. Liczba wystawców prezentujących innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarowania odpadami na targach Ekotech sukcesywnie wzrasta. Na liście wystawców są producenci maszyn do recyklingu, firmy oferujące zaawansowane technologicznie urządzenia do segregacji i przetwarzania odpadów, producenci magazynów dla branży recyklingowej, a także przedsiębiorstwa zajmujące się samochodami elektrycznymi, inteligentnymi systemami wspomagającymi proces odbioru opadów oraz oprogramowaniem ułatwiającym zarządzanie gospodarką odpadami.

Liderzy branży komunalnej na targach

Ekotech to doskonała okazja do spotkania z liderami branży komunalnej. W Targach Kielce można zapoznać się z ofertą takich firm jak: Arbena, specjalizująca się w halach i magazynach dla branży recyklingowej, Elkoplast – producent wyrobów do zbiórki, sortowania i transportu odpadów, a także Apriva, dostarczająca mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady. Nie zabraknie również producentów: rozdrabniaczy przemysłowych Untha i szerokiej gamy szczotek przemysłowych Szczot Tech. Na Ekotech będą również wieloletni partnerzy targów – firma AK Nova zajmująca się doradztwem, projektowaniem i wykonawstwem instalacji dla sektora gospodarki odpadami.

Teoria a praktyka – merytoryczne spotkania na Ekotech

Program targów obfituje w liczne wydarzenia towarzyszące: merytoryczne spotkania, konferencje i seminaria. Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami, konferencje Polskiego Stowarzyszenia Stacji Demontażu Pojazdów Eko-Auto czy spotkania firmy Ekolog poświęcone ochronie środowiska to tylko niektóre z wydarzeń, które przyciągają dużą grupę uczestników. Odwiedzający kielecki ośrodek wystawienniczy będą mogli wziąć udział także w konkursach z cennymi nagrodami.

Kierunek targi Ekotech

Targi Ekotech odbędą się w tym samym czasie co Targi Autostrada Nowa Infrastruktura. Obie imprezy skoncentrowane są na branży komunalnej oraz budownictwie infrastrukturalnym, tworząc synergiczne środowisko do wymiany doświadczeń i współpracy.

24. edycja targów Ekotech odbędzie się od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce. To wydarzenie, które nie tylko zainspiruje do działań na rzecz ochrony środowiska, ale także przyczyni się do dalszego rozwoju sektora komunalnego.

Leave a Reply

Your email address will not be published.