Odbierz bezpłatny bilet na targi EKOTECH

Odbierz bezpłatny bilet na targi EKOTECH

Już za około trzy tygodnie odbędzie się XXI edycja targów Ekotech w Kielcach (26-27 lutego br.). W 2019 r. wydarzenie zgromadziło 62 firmy z 8 krajów, m.in. Francji, Włoch, Niemiec a nawet Korei Południowej. Najbliższe targi zapowiadają się równie ciekawie, zarówno jeśli chodzi o ekspozycję, jak i imprezy towarzysząc. Na stronie www.targikielce.pl/ekotech organizator udostępnił szczegółowy program dwudniowej imprezy, który z pewnością ułatwi zaplanowanie uczestnictwa w konkretnych konferencjach czy warsztatach.

Wśród wielu atrakcji tegorocznego EKOTECHU ma być wizyta Marka i Edka, czyli najbardziej rozpoznawalnych złomiarzy w naszym kraju. Uczestnicy popularnego programu rozrywkowego będą gościć w Targach Kielce podczas pierwszego dnia imprezy, a odkładnie w godzinach 14.30-15.30 – sala konferencyjna F-3, spotkanie pt. „Pytań setka do Marka i Edka”.

Aby łatwo wejść na targi, nie stać w kolejce i nie płacić za wejściówkę, warto wcześniej zarejestrować się i odebrać bezpłatny bilet. W tym celu należy skorzystać ze specjalnego formularza dostępnego TUTAJ

Do zobaczenia w Kielcach!

Leave a Reply

Your email address will not be published.