Już niedługo targi TRANSEXPO

Już niedługo targi TRANSEXPO

Branżowi specjaliści nie mogę tego przegapić! Od kilku dni można już rejestrować się online na Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANEXPO, które odbędą się w Targach Kielce w dniach 12-14 października br.

Goście z pewnością nie będą zawiedzeni – w porównaniu do poprzedniej edycji, która odbyła się w 2021 r. wystawa urosła o ponad 1100 m2. Na niecały miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wielkość ekspozycji wynosi już niemal 7800 m2. Wśród firm, które w tej edycji zaprezentują swoje nowości nie zabraknie czołowych producentów. A co przywiozą do Kielc? ARTHUR BUS zaprezentuje swój pierwszy produkt, czyli 12-metrowy miejski autobus wodorowy ARTHUR H2 BUS. Busimport na kieleckich targach pokaże aż trzy pojazdy – Isuzu Kendo CNG, Isuzu Grand Toro Diesel oraz jako premierę elektryczny Isuzu Novociti Volt. Kolejny wystawca, który zapowiada pokaz premierowy to Autobagi. Na stoisku spółki będzie można zobaczy trzy autobusy. Autobus elektryczny o długości 9 m oraz dwa autobusy z napędem CNG o długości 10 i 18 m. Nie jedną, a dwie premiery zamierza zaprezentować podczas tegorocznego TRANSEXPO firma ARP E -VEHICLES – obydwa autobusy będą elektryczne. W Targach Kielce będzie można także zobaczyć NesoBus czyli pierwszy polski autobus wodorowy. Jako ciekawostkę warto dodać, że takim właśnie pojazdem przemieszczali się w Katowicach polscy siatkarze podczas niedawno zakończonych Mistrzostw Świata.

Poprzednia odbywająca się w rygorze epidemiologicznym, jubileuszowa 15. edycja Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego udowodniła, że branża potrzebuje bezpośrednich spotkań. Wystawa była nieco mniejsza niż te odbywające się przed pandemią, ale całkowicie spełniła biznesowe oczekiwania wystawców oraz gości. W ciągu trzech targowych dni wydarzenie odwiedziło niemal 4 tys. branżowych zwiedzających.

Tegoroczna edycja targów autobusowych to tradycyjnie światowe premiery, nowe trendy i kierunki rozwoju transportu, a także potentaci branży z rynku polskiego i zza granicy. W imieniu organizatorów zapraszamy do Targów Kielce na XVI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO od 12 do 14 października 2022 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.