GREEN AREA SHOW – wydarzenie dla profesjonalistów

GREEN AREA SHOW – wydarzenie dla profesjonalistów

Rozpoczęło się wielkie odliczanie do kolejnej odsłony targów GREEN AREA SHOW. Pierwsze
w Polsce show ogrodnicze z pokazami maszyn na żywo odbędzie się w dniach 9-11 września
na poznańskim Hipodromie Wola. Na wydarzenie zapraszają liderzy z sektora maszyn, urządzeń i narzędzi ogrodniczych oraz komunalnych, a także bardzo znani dostawcy z innych segmentów tej popularnej branży.

Wydarzenie o innowacyjnej formule

GREEN AREA SHOW to zupełnie nowe wydarzenie w branży ogrodniczej o formule B2B, skierowane do profesjonalnych zwiedzających. Pierwsza odsłona targów cieszyła się zainteresowaniem ze strony zarządców zieleni miejskiej, przedstawicieli renomowanych punktów dealerskich, architektów krajobrazu oraz firm zajmujących się wykonawstwem ogrodów, właścicieli ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, właścicieli centrów ogrodniczych i pracowników sieci handlowych, a także szkółkarzy i właścicieli gospodarstw ogrodniczych oraz zarządców dróg. Targi to nie tylko pokazy maszyn, urządzeń i narzędzi ogrodniczych, komunalnych czy golfowych. To również bardzo dobra okazja na zaprezentowanie nowości na rok 2022. Ponad połowa zwiedzających poprzedniej edycji podkreślała, że przyjechała na targi, aby zobaczyć, co producenci przygotowali na nadchodzący sezon. Z pewnością nie zabraknie ich w tym roku. Aby wyróżnić innowacyjne produkty, które wyznaczają trendy w branży przeprowadzony zostanie konkurs Złoty Medal MTP, podczas którego zostaną nagrodzone najbardziej innowacyjne produkty i maszyny ogrodnicze.

Pokazy maszyn na żywo

Najważniejszym punktem programu będą dynamiczne pokazy maszyn, urządzeń i sprzętu ogrodniczego, komunalnego i golfowego na powierzchniach demonstracyjnych. Uczestnicy targów na terenie zewnętrznym będą mogli poznać praktyczne zalety najbardziej znanych producentów maszyn komunalnych. Nie zabraknie takich marek, jak: AVANT, HONDA, HUSQVARNA, JOHN DEERE, ISEKI, KUBOTA, WIEDENMANN czy firmy VICTUS z marką OLEO MAC. Pojawią się też przedstawiciele z pozostałych sektorów ogrodniczych, jak: opryskiwacze, nawozy, nasiona, torfy, podłoża, chemia ogrodowa. Podczas targów będzie można porozmawiać z przedstawicielami m.in. firm: MALOEX, BROS, GRUPA INCO, ML, INTERMAS POLSKA, KALNAS, AGARIS POLAND, LASLAND, KRONEN, GEO POLSKA, AGRIMPEX i wielu innych.

Bądź z nami podczas GREEN AREA SHOW

Dzięki obecności i zaangażowaniu topowych marek i liderów branży GREEN AREA SHOW ma szansę na rozwój i miano jednego z najbardziej kluczowych wydarzeń w branży ogrodniczej w naszym kraju, szczególnie w sektorze maszyn, urządzeń i narzędzi.

Zapraszamy do zgłoszenia udziału swojej firmy w tym niepowtarzalnym wydarzeniu i skorzystania z oferty specjalnej. Szczegóły są dostępne na stronie www.gashow.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.