GREEN AREA SHOW – nowa impreza targowa

Targi GREEN AREA SHOW to zupełnie nowe wydarzenie w branży ogrodniczej o formule skierowanej tylko do profesjonalnych zwiedzających. Organizatorzy zapraszają do udziału w imprezie m.in.: przedstawicieli zakładów komunalnych, pracowników zakładów zieleni miejskiej, właścicieli i zarządców ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, firmy aranżujące ogrody i architektów krajobrazu. Pierwsza edycja wydarzenia z pewnością będzie też interesująca dla właścicieli firm budowlanych, deweloperów, zarządców dróg i nieruchomości, kadry zarządzającej z największych sieci handlowych oraz właścicieli sklepów internetowych. Z kolei dla zwiedzających nowe targi będą okazją do poznania aktualnych trendów branżowych i wymiany poglądów. To także idealny czas na to, by przeprowadzić bezpośrednie rozmowy z obecnymi partnerami biznesowymi i potencjalnie nowymi kontrahentami.

Najważniejszym punktem programu będą dynamiczne pokazy maszyn, urządzeń i sprzętu ogrodniczego, komunalnego i golfowego na powierzchniach demonstracyjnych. Uczestnicy targów będą mogli poznać praktyczne zalety produktów takich marek jak: AL-KO, AVANT, HONDA, HUSQVARNA, JOHN DEERE, ISEKI, KUBOTA, MAKITA i wielu innych. Wśród wystawców nie zabraknie również firmy VICTUS z marką OLEO-MAC i PERFETTO z urządzeniami TORO, Tru-Turf, Club Car, Billy Goat, Dennis, a także Range Servant czy Par Aide, Duchell. Pojawią się też przedstawiciele z pozostałych sektorów ogrodniczych jak: opryskiwacze, nawozy, nasiona, torfy, podłoża, chemia ogrodowa. Podczas targów będzie można porozmawiać z przedstawicielami takich firm jak: MALOEX, BROSS, GRUPA INCO, ML, INTERMAS POLSKA, KALNAS, AGARIS POLAND, LASLAND, KRONEN, GEO POLSKA, BRUNO NEBELUNG GmbH, AGRIMPEX i inni. Bardzo interesująco zapowiada się także prezentacja nowości maszynowych na sezon 2020 w strefie ECO sprzętu.

Podczas targów GREEN AREA SHOW odbędzie się ponadto cykl paneli dla zarządców zieleni miejskiej. Trend na „zielone miasta” to nie chwilowa moda, lecz wynik rosnącej świadomości społeczeństwa, która przekłada się na lepsze samopoczucie mieszkańców. Celem I Forum Zarządcy Zieleni jest propagowanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie kształtowania i zarządzania przestrzenią miejską. Zostaną podjęte tematy, które już dziś stanowią nie lada wyzwanie dla zarządców zieleni miejskiej. Wśród nich, spędzająca sen z powiek, kwestia ujednolicenia standardów kształtowania zieleni w Polsce, o której opowiedzą przedstawiciele Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu.

Premierowa edycja targów GRREN AREA SHOW odbędzie się w dniach 2-3 października br. na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Więcej informacji jest dostępnych na stronie: www.gashow.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.