Green Area Show 2020 – druga edycja

Green Area Show 2020 – druga edycja

Już za kilka tygodni, a dokładnie w dniach 3-5 września br. odbędzie się druga edycja targów Green Area Show. To miejsce spotkania profesjonalistów branży ogrodniczej i komunalnej stwarzające okazję do zapoznania się z najnowszymi maszynami stosowanymi w obu tych dziedzinach. Impreza ponownie zostanie zorganizowana na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Targi Green Area Show to pionierskie wydarzenie, którego do tej pory brakowało na polskim rynku wystawienniczym. Ma charakter kontraktacyjny, ale to co przede wszystkim wyróżnia Green Area Show na tle innych wydarzeń branżowych, to możliwość prezentacji maszyn i urządzeń podczas pracy, na specjalnie przygotowanych do tego powierzchniach demonstracyjnych. Wystawcy zapytani o opinię dotyczącą takiej formuły imprezy, czyli z pokazami maszyn „na żywo” zgodnie podkreślali, że taki charakter wystawy jest już dobrze sprawdzony za granicą, więc najwyższy czas, aby wprowadzić go w Polsce. Istotne znaczenie ma dla nich również fakt, że mogą łatwo porównać swoje produkty z tym co oferuje konkurencja. To istota targów z punktu widzenia zwiedzających, ale wcześniej nie mieli oni możliwości wypróbowania sprzętu „w akcji”.

Targi Green Area Show są dedykowane głównie profesjonalistom branży ogrodniczej i komunalnej, choć mogą brać w nich udział klienci indywidualni, dla których tematyka dotycząca takiego sprzętu również jest interesująca. Organizatorzy ponownie spodziewają się zainteresowanych zwiedzających, wśród których będą zarządcy zieleni miejskiej, przedstawiciele renomowanych punktów dealerskich, architekci krajobrazu oraz firmy zajmujące się wykonawstwem ogrodów, właściciele ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, właściciele centrów ogrodniczych i pracownicy sieci handlowych, a także szkółkarze i właściciele gospodarstw ogrodniczych oraz zarządcy dróg. Nowością będzie oferta dla profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją terenów cmentarnych, obiektów sportowych takich jak boiska i stadiony czy stoki narciarskie oraz kupców z zagranicy. Jeden dzień będzie poświęcony klientom prywatnym.

W ramach Targów Green Area Show odbędzie się II Forum Zarządcy Zieleni. Organizatorzy zapraszają na konferencję, warsztaty i konsultacje ze specjalistami oraz spotkanie umożliwiające networking między wystawcami a zarządcami zieleni oraz przedstawicielami zakładów komunalnych. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.