EKOTECH 2023: targi komunalne w szczególnym momencie

EKOTECH 2023: targi komunalne w szczególnym momencie

Kieleckie Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH otwierają sezon imprez w roku, który zapowiada się na burzliwy dla przedsiębiorstw branżowych. Trudno oczekiwać znaczącej obniżki kosztów energii, które tak dały się we znaki w ub. roku; jednocześnie trwa transformacja energetyczna zgodnie z Ustawą o elektromobilności. Jak najlepiej odnaleźć się w tej sytuacji? Odpowiedzi na to pytanie udzielą wystawcy prezentujący najnowsze pojazdy nisko- i zeroemisyjne wraz ze sprawdzonymi rozwiązaniami tankowania gazu ziemnego lub ładowania baterii elektrycznych.

Z drugiej strony, odpady wróciły do łask jako źródło cennych surowców, które warto zawrócić do ponownego wykorzystania. Warunkiem racjonalnego recyklingu są segregacja i właściwe przetwarzanie odpadów stałych, co wymaga specjalistycznego sprzętu. Coraz częściej są wykorzystywane również użyteczne składniki i energia zawarte w ściekach komunalnych. Wdrożenie takich systemów wymaga wiedzy i rozwiązań, które będzie można podejrzeć na 23. edycji EKOTECH w Targach Kielce. Spotykają się tam najlepsi producenci maszyn i urządzeń do gospodarki i transportu odpadów oraz usług związanych z segregowaniem odpadów. Samorządowcy, przedsiębiorcy i wszystkie osoby zainteresowane odpadami komunalnymi będą mogli wziąć udział w branżowych konferencjach, wykładach i warsztatach.

Na najbliższe targi EKOTECH zapraszamy do Kielc w dnach 8-9 marca 2023 r. Będą im towarzyszyć jubileuszowe targi ENEX/ENEX Nowa Energia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.