Wyjątkowe korzyści na wyjątkowy jubileusz

Z okazji jubileuszu 25-lecia Scania w Polsce firma uruchomiła specjalną kampanię sprzedażową. Klienci, którzy są zainteresowani zakupem nowego pojazdu w ramach unikatowej oferty zyskują dostęp do pakietu 25 korzyści obejmujących m.in. dofinansowanie do zakupu pojazdu, specjalne ceny na umowy obsługowe, obsługowo-naprawcze i kontrakty Connected Services, dodatkowe pakiety specyfikacyjne oraz preferencyjne warunki finansowania w Scania Finance Scania Sp. z o. o. Pojazdy zamówione w ramach kampanii zostaną dostarczone z jubileuszowym logotypem. Kampania obowiązuje dla ciągników i podwozi długodystansowych o konfiguracji 4X2, 6X2 i 6X2*4, z silnikiem 13- lub 16-litrowym, z kabiną sypialną R, S lub G. Zostało nią objętych 500 pojazdów.

 – Początki firmy Scania Polska sięgają 1995 r. Obecnie naszą sieć serwisową tworzy 40 obiektów i ok. 1000 wykfalifikowanych pracowników, w tym blisko 850 mechaników, przedstawicieli handlowych i pracowników BOK. Wielkie plany, które były związane z rozwojem polskiego rynku, wyczekiwane od kilkunastu lat, w końcu się urzeczywistniły – polskie przedsiębiorstwa transportowe objęły wiodącą rolę w transporcie międzynarodowym. Cieszymy się, że możemy być częścią sukcesu polskich przewoźników, dostarczając im kompleksowe, zrównoważone rozwiązania transportowe oraz dostęp do rozwiniętej sieci serwisowej. Obecnie oferta Scania jest najbogatsza w historii i obejmuje również pojazdy z alternatywnymi układami napędowymi. Dotyczy to zarówno ciężarówek, jak i autobusów. Rozwijamy różnorodne rozwiązania wierząc, że dla każdego z nich jest zarezerwowane miejsce w transporcie – komentuje Tomasz Cwalina, dyrektor sprzedaży samochodów ciężarowych Scania Polska S.A.

Jubileuszowa kampania Scania Polska jest też widoczna w mediach społecznościowych na profilach dystrybutora w serwisach Facebook, Instagram oraz LinkedIn. Materiały wykorzystywane w mediach społecznościowych można znaleźć dzięki jubileuszowym hasztagom: #25na25 oraz #Scania25lat. Więcej informacji o kampanii sprzedażowej Scania pt. „25 korzyści na 25-lecie Scania w Polsce” jest dostępnych na stronie www.scania.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published.