Przy zakupie kosiarki akumulatorowej podkaszarka za 1 zł!

Przy zakupie kosiarki akumulatorowej podkaszarka za 1 zł!

Kärcher oferuje tej wiosny swoją nową kosiarkę zasilaną bateryjnie w specjalnej promocji. Przy zakupie maszyny LMO, bo o niej mowa, można otrzymać podkaszarkę LTR za 1 zł. Dodatkowe urządzenie jest zasilane taką samą baterią, co kosiarka. Wyjątkowa promocja trwa do końca maja br. O jej szczegółach można dowiedzieć się na stronie: https://www.kaercher.com/pl/home-garden/narzedzia-ogrodowe.html

Kosiarka jak żadna inna!

Zadbany trawnik to najlepsza ozdoba naszej posesji. By był zawsze jak „spod igły” niezbędne jest przede wszystkim regularne koszenie. Ale „ciągnący się” kabel spalinowej kosiarki, na który cały czas trzeba uważać i duży hałas zniechęcają do tej czynności. Na szczęście jednak istnieje alternatywne rozwiązanie w postaci czterech modeli akumulatorowych kosiarek marki Kärcher. Do mniejszych trawników są przeznaczone dwie maszyny z baterią 18 V, do większych – z baterią 36 V. Wszystkie pracują cicho i niezwykle dokładnie. Kosiarka LMO zasilana baterią 18 V dostępna jest w dwóch wersjach: pierwsza zapewnia szerokość koszenia wynoszącą 36 cm i ma zbiornik o pojemności 45 l, w drugiej te parametry wynoszą odpowiednio 33 cm i 35 litrów. Kosz na trawę posiada wskaźnik, który pokazuje, kiedy pojemnik jest przepełniony i trzeba go opróżnić. Kosiarka może też rozdrabniać zebraną trawę i rozrzucać ją na trawnik, gdzie posłuży ona jako nawóz. Uchwyt prowadzący jest regulowany i dopasujemy go bez problemu do swojego wzrostu. Dzięki temu podczas koszenia nie narażamy się na przeciążenie pleców, zachowujemy zawsze prawidłową postawę. Kosiarka jest także bezpieczna. Po wyjęciu kluczyka maszyna blokuje się i nie można jej już uruchomić.

Mocniejszy wariant kosiarki zasilany baterią o mocy 36 V może pochwalić się szerokością koszenia wynoszącą 46 cm lub 40 cm. Podobnie jak jej mniejsza siostra posiada wskaźnik zapełnienia kosza na trawę oraz możliwość mielenia trawy na ściółkę, która zasili nasz trawnik. Dzięki praktycznej funkcji Push Assist mamy zapewnione wsparcie napędu kosiarki. Jest to przydatne zwłaszcza na zboczach. Posiada ona także do wyboru pięć możliwych długości koszenia. Kąt nachylenia uchwytu także jest regulowany i dopasowuje się do wysokości operatora. Kosiarka jest niezwykle ergonomiczna i łatwa w przechowywaniu na niewielkiej przestrzeni.

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów, które zasilają różnorakie maszyny: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz – ich liczba stale rośnie. Szczególną cechą tej unikatowej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden czy Professional. Dzięki temu, posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami, możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Ważną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej energii przedstawia dokładny pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach. Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą ochrony IPX5. Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, a inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.

Leave a Reply

Your email address will not be published.