Nowy dealer maszyn CASE Construction Equipment

Nowy dealer maszyn CASE Construction Equipment

Koncern CNH Industrial powołał nowego dealera maszyn CASE Construction Equipment. Została nim firma Toolmex Truck, która razem z dwoma pozostałymi dealerami (EWPA Sp. z o.o. i TECH EKSPERT Południe) reprezentuje markę CASE CE w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażowej na terenie Polski. Poniżej zamieszczamy oficjalny komunikat.

Niniejszym, w imieniu koncernu CNH Industrial, z przyjemnością zawiadamiamy, że autoryzowanym Dealerem maszyn budowlanych marki CASE Construction Equipment, świadczącym sprzedaż nowych maszyn, spełniających lokalne normy Unii Europejskiej oraz zapewniającym rekomendowany przez producenta serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż oryginalnych, certyfikowanych części zamiennych do maszyn budowlanych marki CASE Construction Equipment oraz New Holland Construction na terenie województwa: śląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego zostaje firma TOOLMEX TRUCK.  

Historia firmy TOOLMEX TRUCK rozpoczęła się w 1990 roku w Szydłowcu, gdzie do tej pory znajduje się siedziba główna dealera. Od początku działalności firma koncentruje się na oferowaniu swoim klientom wózków widłowych, ładowarek teleskopowych oraz maszyn budowlanych najbardziej renomowanych marek na rynku, a także na wysokiej jakości świadczonych usług, w tym przede wszystkim serwisu. Firma posiada doświadczony zespół handlowy oraz prężny, ponad 70 osobowy zespół serwisu, dysponujący ponad 50 samochodami serwisowymi. Toolmex Truck jest firmą rozpoznawalną na ogólnopolskim rynku i cieszy się bardzo dobrą opinią, budując pozytywne relacje z dotychczasowymi klientami, jak również posiadając sieć oddziałów m.in. w Łomiankach k. Warszawy, Ostrołęce, Tomaszowie Mazowieckim, Sosnowcu, Suwałkach i Białymstoku.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z dealerem TOOLMEX TRUCK:

www.toolmex-truck.com.pl

toolmex-truck@home.pl
+48 617 48 06

Leave a Reply

Your email address will not be published.