Nowa promocja Kubota

Nowa promocja Kubota

Japoński producent ciągników rolniczych już od kilku lat jest niekwestionowanym liderem w sprzedaży modeli do 50 KM. Od połowy września firma Kubota obniżyła ceny na swoje sztandarowe serie – B1 i BX, chętnie wybierane przez polskich klientów. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Według danych AgriTrac w I półroczu 2019 r. sprzedano 487 maszyn o mocy do 50 KM, z czego 159 szt. to produkty marki Kubota. Taki wynik zapewnia jej udział w rynku sięgający 32,6%. W tym okresie najpopularniejszymi modelami miniciągników Kubota były B1241 (25 sprzedanych szt.), L1361 (19 szt.), B1181 (18 szt.) oraz BX231 (17 szt.). Obecnie serie traktorów B1 i BX są oferowane w nowych, niższych cenach. W przypadku modeli B1 ceny zaczynają się od 36500 zł, natomiast ciągnik serii BX można już mieć za kwotę 50500 zł.

Niezawodność, solidność wykonania i kompaktowe rozmiary – z tego słyną traktorki japońskiej marki.– To maszyny wielosezonowe, wykorzystywane m.in. do porządkowania terenu i prac zimowych. Wraz z początkiem sezonu jesienno-zimowego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom firm i użytkowników prywatnych, którzy poszukują solidnego i wszechstronnego sprzętu, oferując najpopularniejsze serie miniciągników w promocji. Nowe ceny obowiązują również w programie finansowania fabrycznego – mówi Waldemar Zaremba, szef sprzedaży maszyn komunalnych marki Kubota, oddział w Polsce. Więcej informacji: www.kubotafinance.pl/miniciagniki-promocja

Leave a Reply

Your email address will not be published.