Jesienna promocja Kärcher

Jesienna promocja Kärcher

Kärcher tej jesieni oferuje profesjonalistom coś wyjątkowego. Od października do grudnia wiele urządzeń jest dostępnych w atrakcyjnych cenach. Promocją są objęte min. odkurzacze piorące, oczyszczacze powietrza, szorowarki, a także urządzenia wysokociśnieniowe. Szeroka gama urządzeń pozwoli dobrać odpowiedni sprzęt odpowiadający wymaganiom danej branży. Dodatkowo do wybranych urządzeń promocyjnych dołączone są karty przedpłacone o wartości do nawet 2500 zł.

Odkurzanie to rutynowa czynność, stanowiąca podstawę utrzymania czystości w niemal każdej branży, istotne zarówno pod kątem utrzymania obiektów jak stanu urządzeń. Aby efekt sprzątania był zadowalający, niezbędny jest dobór właściwego urządzenia. Kärcher oferuje uniwersalny odkurzacz na sucho-mokro z 65-litrowym zbiornikiem – NT 65/2 Ap. Jest to wytrzymałe, profesjonalne urządzenie o prostej budowie, łatwe w konserwacji i serwisowaniu.

Urządzenia Wysokociśnieniowe

Mycie wysokociśnieniowe cieszy się ogromną popularnością przy pracach porządkowych. Pozwala zaoszczędzić czas, zredukować ilość zużywanej wody a co za tym idzie obniżyć wydatki. Proste w obsłudze, solidne i mobilne urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher z funkcją podawania chemii gwarantują doskonałe efekty prac. Przykładowym urządzeniem z promocji jest HDS 10/20-4 M. To model przystosowany do najcięższych warunków pracy. Charakteryzuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania i swobodą manewrowania dzięki zastosowanym kołom. Z kolei system tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje w układzie wysokociśnieniowym urządzenia, a wydajny silnik elektryczny zapewnia bezawaryjną pracę. Zastosowany nowy pistolet Easy!Force, w którym spust został przeniesiony z przodu na tył uchwytu, umożliwia obsługę pistoletu nasadą dłoni, gwarantując długotrwałą pracę bez zmęczenia. System mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwoli na szybką i sprawną wymianę akcesoriów.

Więcej informacji na www.karcher.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.