Oferta specjalna na wiosenny „ekoprzegląd” kosiarek Kubota

Oferta specjalna na wiosenny „ekoprzegląd” kosiarek Kubota

Właśnie wystartowała wyjątkowa promocja na ekoprzegląd kosiarek marki Kubota, która trwa przez cały luty br. Korzystając z tego rozwiązania użytkownicy pomarańczowych maszyn mają szansę zadbać nie tylko o swoje kosiarki i portfele, ale także o środowisko. Skąd pomysł na akcję z wyjątkowym pakietem korzyści?

Kubota dla Ziemi i dla życia

Firma Kubota, w myśl swojej koncepcji zarządzania środowiskiem „For Earth, for Life” – „Dla Ziemi, dla Życia”, jako priorytet stawia przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. W związku z tym korporacja podejmuje wielokierunkowe działania wspierające ochronę środowiska. Jednym z elementów wpisujących się w ideę prośrodowiskową jest akcja „Wiosenny ekoprzegląd Kubota”. – Już wkrótce kosiarki rozpoczną pracę na pełnych obrotach. Sezon zbliża się wielkimi krokami, więc spora część użytkowników niebawem odpali swój sprzęt pierwszy raz po zimowej przerwie. To bardzo ważny moment, bo jak wszyscy wiemy – maszyna zarabia, kiedy jest użytkowana. W związku z tym należy odpowiednio przygotować ją do pracy – mówi Artur Krzemiński, Szef działu Logistyki, Części Zamiennych i Planowania w firmie Kubota. – Podstawą, bez której nie ma mowy o wysokiej wydajności kosiarki, jest przegląd techniczny, a w późniejszym etapie wymiana części i materiałów eksploatacyjnych. Bezpieczną i bezawaryjną pracę przez lata gwarantują oryginalne części Kubota, które mają zapewnione użytkownicy decydujący się na skorzystanie z usługi ekoprzegladu.

Kompleksowy ekoprzegląd kosiarek po sezonie zimowym

Promocyjna cena kompleksowego ekoprzeglądu zawiera nie tylko dokładne sprawdzenie wszystkich podzespołów i części maszyny, lecz także pełny serwis wraz z usługą wymiany zużytych elementów na oryginalne części. W ramach przedsezonowej kontroli maszyny doświadczeni serwisanci sprawdzają nawet 30 elementów kosiarki.

Więcej o akcji mówi Artur Krzemiński: – Przez cały luty użytkownicy kosiarek Kubota otrzymują możliwość zrealizowania kompleksowego przeglądu swojej maszyny wraz z wymianą oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Usługa obejmuje m.in. kontrolę elementów sterujących, kontrolę silnika, sprawdzenie płynów eksploatacyjnych, regulację kół i hamulców czy też ogólną kontrolę i regulację. Promocja powstała z myślą o portfelach naszych klientów, sprawnej i bezpiecznej pracy na kosiarkach Kubota, a także ochronie środowiska.

Przedsezonowy ekoprzegląd kosiarki dla bezpieczeństwa, portfela i środowiska

Z ekoprzeglądu mogą skorzystać właściciele kosiarek Kubota serii GR, modeli GR1600, GR2100 i GR2120 oraz Kubota seria G, modeli G23 i G26. Jego cena w przypadku serii GR wynosi 555 zł netto, natomiast serii G – 888 zł netto. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 1 do 28 lutego 2022 r. Dotyczy maszyn wyłącznie po okresie gwarancji producenta, niezależnie od miejsca zakupu.

Szczegółowe informacje i regulamin promocji są dostępne na stronie: https://kubotafinance.pl/ekoprzeglad-kosiarek

Leave a Reply

Your email address will not be published.