Superlekki wąż tekstylny Gardena

Superlekki wąż tekstylny Gardena

W upalne dni trzeba pamiętać o regularnym piciu wody. Rośliny także jej potrzebują, ale nie są w stanie zapewnić jej sobie same. Przy ręcznym nawadnianiu roślin często pojawiającym się problemem jest konieczność przenoszenia ciężkiego węża, który dodatkowo potrafi się załamywać. Wąż tekstylny Liano marki Gardena to świetny ratunek dla spragnionych wody roślin, a także wielka pomoc dla ogrodników. Lekki, wygodny i łatwy w użyciu pomoże roślinom przetrwać nawet najbardziej gorące dni lata.

Rośliny podobnie jak ludzie potrzebują wody, szczególnie dużo podczas upałów. Nawadnianie ogrodów często wiąże się z ciągłym przenoszeniem konewki lub transportowaniem ciężkiego węża. Wszystkich tych problemów można uniknąć stosując wąż Liano marki Gardena. Jest on bardzo wygodny w użyciu i został stworzony z wyjątkowo wytrzymałego materiału tekstylnego. Sprawia to, że jest nie tylko wyjątkowo lekki, ale również bardziej odporny od tradycyjnego węża ogrodowego na skręcanie i załamywanie się. Ma szczególnie wytrzymały oplot, dzięki któremu zaczepienie nim o kłujący krzew róży lub otarcie o krawędź budynku nie spowoduje jego uszkodzenia. Liano poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi warunkami w ogrodzie oraz ciśnieniem wody do 35 barów.

Wąż Liano jest bardzo lekki, dzięki czemu z łatwością można zawiesić go na stojaku czy na ścianie, a zwinięty zajmuje mało miejsca. Jest odporny na promieniowanie UV i mrozy, co zwiększa jego wytrzymałość. Występuje w wersjach o długości: 15, 20 i 30 m.

Leave a Reply

Your email address will not be published.