Nowe zamiatarki Bucher CityCat serii V20

Nowe zamiatarki Bucher CityCat serii V20

W ofercie Terberg Matec Polska są dostępne całkowicie nowe zamiatarki Bucher. Chodzi o serię CityCat V20, która obejmuje cztery modele: dwa z napędem spalinowym i dwa całkowicie elektryczne. Flagowe maszyny, tj. V20 i V20e mają największą w klasie zamiatarek o pojemności 2 m3 ładowność, wynoszącą aż 2,1 t. Wszystkie modele wyróżniają się m.in. opatentowanym mocowaniem ssawy, które zapewnia lepszy przepływ powietrza, ale przede wszystkim zapobiega jej uszkodzeniu podczas przejeżdżania przez progi zwalniające czy wystające studzienki kanalizacyjne.

Opracowując nowe zamiatarki wiele uwagi poświęcono komfortowi pracy operatora, mającego istotny wpływ na ogólną wydajność maszyny. Z tego względu wyposażono je w przestronną kabinę z płaską podłogą umożliwiającą swobodne przechodzenie z jednej strony na drugą. Mają one dwa identyczne, pełnowymiarowe fotele i przestawną kolumnę kierownicy, którą można ustawić po lewej lub prawej stronie maszyny. Do sterowania i kontroli parametrów pracy służy ergonomiczna konsola obsługiwana jedną ręką oraz dwa ekrany dotykowe o przekątnej 4,3 i 10,1 cala.

Szczegółowe informacje na temat zamiatarek Bucher CityCat V20 są dostępne w obszernym opracowaniu pod linkiem: https://technika-komunalna.pl/utrzymanie-drog-i-zieleni/bucher-citycat-serii-v20-zamiatarki-kompaktowe-zdefiniowane-na-nowo/   

Leave a Reply

Your email address will not be published.