New Holland uruchamia interaktywny konfigurator maszyn online

New Holland uruchamia interaktywny konfigurator maszyn online

New Holland zachęca do korzystania z nowego konfiguratora maszyn online, który zapewnia możliwość wyboru modelu maszyny i dostępnych opcji. W zaledwie kilku prostych krokach można skonfigurować sprzęt, który idealnie odpowiada konkretnym potrzebom.

Nowy konfigurator marki New Holland jest teraz dostępny online przez całą dobę i wszystkie dni tygodnia. Można wybierać spośród dziesiątek modeli i setek różnych opcji. Konfigurator online obejmuje wszystkie maszyny z kategorii, takich jak ciągniki, kombajny zbożowe i hedery, prasy, sieczkarnie samobieżne, lekkie maszyny budowalne, maszyny towarzyszące i inne specjalistyczne maszyny rolnicze. W jednym miejscu można skonfigurować potrzebną maszynę i skontaktować się z lokalnym dealerem New Holland, który przedstawi dedykowaną ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. – W dzisiejszych czasach klienci koncentrują się na własnym zakresie działalności i chcą spersonalizować swoje maszyny zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami. Po wysłuchaniu szczegółowych potrzeb naszych klientów, postanowiliśmy udostępnić im to potężne narzędzie jakim jest konfigurator online, aby spełnić ich oczekiwania. W ten sposób klienci mogą rozważyć wszystkie dostępne opcje, a jednocześnie utrzymać dotychczasowe relacje z lokalnym dealerem New Holland – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland Agriculture Polska.

Konfigurator umożliwia przeglądanie wszystkich dostępnych produktów na rynku polskim. Intuicyjny interfejs prowadzi użytkownika przez łatwą do wykonania sekwencję, rozpoczynając od wskazania żądanego segmentu produktu (np. kombajnów lub ciągników) a następnie wyboru serii i wreszcie konkretnego modelu. Strona związana z jednym modelem oferuje serię rozwijanych menu dotyczących silnika, hydrauliki, kabiny itp., w których sprawdza się dostępne opcje i ostatecznie wybiera te najbardziej odpowiednie. Ceny prezentowane w konfiguratorze są cenami katalogowymi netto. W celu uzyskania informacji o aktualnych promocjach i cenie finalnej należy skontaktować się z autoryzowanym dealerem. Istnieje możliwość wyboru opcji jedna po drugiej lub pakietów przygotowanych przez New Holland w oparciu o najczęściej wybierane warianty wyposażenia. System zwróci użytkownikowi uwagę, jeśli jakieś rozwiązania nie są ze sobą kompatybilne.

Konfigurator umożliwia personalizację modelu w dowolnym momencie i miejscu, ponieważ działa również na urządzeniach mobilnych. Gdy kompletacja jest ukończona, program lokalizuje najbliższego dealera i wysyła ją e-mailem. Następnie sprzedawca kontaktuje się z osobą składającą zapytanie i informuje o dalszych krokach. Kopia wiadomości e-mail jest również przesyłana do klienta, aby w każdej chwili można było łatwo sprawdzić opracowaną specyfikację maszyny.

Leave a Reply

Your email address will not be published.