Innowacyjna platforma bateryjna Kärcher

Innowacyjna platforma bateryjna Kärcher

Kärcher wprowadza w 2020 innowacyjną platformę bateryjną. To rozwiązanie dedykowane nowej gamie narzędzi ogrodowych niemieckiej marki, ale nie tylko. Bateriami mogą być zasilane także inne urządzenia, odkurzacze a nawet myjki ciśnieniowe. Liczba maszyn działających na platformie stale rośnie. Wprowadzeniu nowości towarzyszyć będzie szeroko zasięgowa kampania. Spoty telewizyjne, reklama prasowa, digital, social media – w tych kanałach klienci będą mogli już wkrótce zobaczyć nowe oblicze niemieckiego koncernu.

WOW! Zachwyć się na nowo.

– Urządzenia czyszczące Kärcher pozwalają zachować wartość posiadanych przez nas przedmiotów, nieruchomości czy pojazdów. Stąd pomysł na hasło przewodnie kampanii – WOW!  Zachwyć się na nowo. Dzięki naszym urządzeniom, klienci mogą zadbać o swoje podwórko, ogród, swój samochód, wnętrze – uzyskać idealny efekt czyszczenia i powiedzieć po prostu WOW! – mój samochód wygląda świetnie – wyjaśnia Magdalena Leszkowska, Media Communication & Market Research Manager w Kärcher. Urządzenia, które będą promowane w ramach kampanii to „gwiazdy” Kärcher: urządzenia wysokociśnieniowe oraz urządzenia do wnętrz, czyli myjki do okien, parownice oraz całkiem nowa gama urządzeń ogrodowych zasilanych bateryjnie, m.in. nożyce do trawy i żywopłotu, kosiarki, wycinaki do chwastów, dmuchawy, odkurzacze do liści, podkaszarki i wiele innych. Dlaczego niemiecka firma zdecydowała się tak znacząco poszerzyć swoje portfolio? – Kärcher to na całym świecie synonim jakości i niezawodności. Wychodzimy z założenia, że powinniśmy być wszędzie tam, gdzie jest miejsce na porządki i gdzie oczekuje nas klient. Marka Kärcher planuje wesprzeć klientów również w pracy w ogrodzie, co jest nieodzownym elementem dbania o otoczenie domu. Dla wielu osób jest to też pasja, sposób na relaks i obcowanie z przyrodą. Rozumiemy to doskonale i dlatego oferujemy wygodne, zasilane bateryjnie urządzenia, dzięki którym ogród będzie wzbudzał zachwyt. I słowo WOW padnie z niejednych ust – komentuje Magdalena Leszkowska.

Wysoka uniwersalność

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Za jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i lich liczba stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz. Ważną zaletą platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. Dzięki temu, posiadając kilka urządzeń zasilanych takimi bateriami, można zamiennie używać baterii, ponieważ będą one pasowały do każdej z wykorzystywanych maszyn. Unikatową zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD, który oprócz zapasu energii pokazuje czas pozostały do rozładowania baterii oraz czas ładowania w minutach. Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem oraz rozpyloną wodą zgodnie z klasą ochrony IPX5. Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb przechowywania baterii Battery Power gwarantuje długą żywotność ogniw.

Leave a Reply

Your email address will not be published.