CASE udostępnia nową wersję platformy telematycznej SiteWatch

CASE udostępnia nową wersję platformy telematycznej SiteWatch

CASE Construction Equipment wprowadza platformę telematyczną nowej generacji SiteWatch, wyposażoną w nowy, intuicyjny w obsłudze panel nawigacyjny oraz nowe sekcje podglądu, które przedstawiają kluczowe informacje bez konieczności czasochłonnego wyszukiwania danych.

Platformę SiteWatch można zamówić do wszystkich maszyn CASE z bieżącej produkcji. Dla klientów już będących w posiadaniu maszyny, rozwiązanie SiteWatch jest dostępne jako opcja modernizacji z planem subskrypcji od 1 do 5 lat. SiteWatch spełnia wymagania normy telematycznej Association of Equipment Management Professionals (AEMP) 2.0, która zapewnia jego zgodność z mieszanymi flotami. – Nowa platforma telematyczna CASE SiteWatch oferuje użytkownikom wgląd w kluczowe dane na bardzo przejrzystym, intuicyjnym panelu nawigacyjnym, przy biurku czy na tablecie i umożliwia sprawdzenie parametrów pracy maszyny – mówi Marnix Korpershoek, Construction Equipment Digital Precision Solutions and Telematics Sales & Support Manager Europe, CNH Industrial.

Nowy panel zawiera łatwe w obsłudze menu na górze ekranu, powyżej pięciu widżetów, które przedstawiają kluczowe dane eksploatacyjne, takie jak podsumowanie informacji o maszynie, raport dotyczący paliwa i stan alarmów. Dzięki nowemu menu kluczowe raporty oraz ogólny stan serwisowy dostępne są po pojedynczym kliknięciu. Podobnie jak alarmy dotyczące lokalizacji czy kody usterek, natychmiast są pokazywane w panelu.

Dzięki telematyce SiteWatch różne floty, bez względu na wielkość, mogą pracować wydajniej i to pod wieloma względami:

  • uproszczone zarządzanie flotą: zawsze wiadomo, gdzie znajduje się każda maszyna, jaki jest jej stan techniczny oraz czy potrzebne są konserwacja lub serwis,
  • informacje o wykorzystaniu sprzętu: wiedza, kiedy i jak sprzęt jest używany może zwiększyć dochodowość i obniżyć łączny koszt posiadania sprzętu, a także pomóc w podejmowaniu odpowiednich decyzji w kwestii zakupu lub wynajmu maszyn,
  • analiza obciążenia i wydajności: dzięki danym telematycznym menedżerowie flot i właściciele firm uzyskują doskonały wgląd w to, jak maszyny są używane oraz czy pracownicy wykorzystują cały ich potencjał.
  • ostrzeżenia i alarmy w czasie rzeczywistym: Pora na wymianę oleju? Temperatura silnika wykracza poza preferowany zakres? Menedżerowie floty i właściciele firm otrzymują ostrzeżenia na bieżąco, aby wiedzieć czy maszyny wymagają większej uwagi.
  • partnerstwo z dealerem w sprawie obsługi zapobiegawczej: można zezwolić swojemu lokalnemu dealerowi CASE na dostęp do danych telematycznych, aby aktywnie współpracował w zakresie konserwacji sprzętu,
  • bezpieczeństwo maszyn: dzięki danym telematycznym łatwo jest odnaleźć skradziony sprzęt, co oznacza mniejsze koszty niż w razie konieczności ponownego zakupu i przestojów w pracy.

To tylko kilka sposobów, w jakie platforma telematyczna SiteWatch firmy CASE pozwala usprawnić działania z wykorzystaniem maszyn. Chcąc uzyskać więcej szczegółów najlepiej skontaktować się z najbliższym dealerem CASE lub odwiedzić stronę www.case.ce.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.