X edycja konkursu na Dealera Roku DAF w Polsce rozstrzygnięta!

X edycja konkursu na Dealera Roku DAF w Polsce rozstrzygnięta!

Kiedy uczestnicy ubiegłorocznej ceremonii wręczenia nagród dla Dealera Roku odbierali statuetki i wyróżnienia na uroczystej gali Dealera Roku DAF, nikt nie spodziewał się skali wyzwań i trudności z jakimi przyjdzie się zmierzyć w roku 2020. Pandemia postawiła całą sieć dealerską DAF w stan jeszcze większej gotowości, by wdrażając najwyższej jakości procedury bezpieczeństwa dbać o satysfakcję i komfort klientów w tych niezwykle wymagających czasach, a przede wszystkim, by stać na straży całości łańcucha dostaw w czasie stanu zagrożenia. Z tym większym uznaniem DAF wyłonił tegorocznego zwycięzcę konkursu, którym został rzeszowski oddział firmy Wanicki.

To już X edycja konkursu, w którym dealerzy marki DAF rywalizują o miejsce na podium. Biorąc pod uwagę szczególne okoliczności tegorocznej uroczystości, 25.03 w Trzcianie koło Rzeszowa odbyła się skromna ceremonia przekazania nagród dla Dealera Roku 2021 sieci dealerskiej DAF w Polsce. Dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska Mariusz Piszczek podziękował pracownikom zwycięskiej lokalizacji, wręczając, razem z Piotrem Juchtmanem – managerem ds. rozwoju sieci dealerskiej, statuetkę dyrektorowi oddziału – Romanowi Gizie, dla którego było to powtórzenie sukcesu z roku 2019.

Rok 2020 nie oszczędził nikogo – także branży transportowej. Nasi dealerzy także musieli mierzyć się z wyzwaniami, jakie niosły nam covid i lockdowny. Z drugiej strony to właśnie na barkach branży transportowej spoczęła jeszcze większa odpowiedzialność za zachowanie ciągłości dostaw oraz wsparcie logistyczne pogrożonych w nowej rzeczywistości gałęziach gospodarki, a na barkach dealerów zachowanie mobilności firm transportowych. Oznacza to, że dealerzy, mimo wyzwań natury kadrowej czy związanych z zapewnieniem jeszcze większego bezpieczeństwa, musieli pracować bardzo sprawnie i z poświęceniem, by do minimum redukować nieplanowane przestoje czy dostarczać pojazdy jeszcze szybciej. Dla DAF Trucks Polska w tym roku wybór najlepszego dealera był nie lada wyzwaniem, bo mamy świadomość, że dosłownie każdy z nich zasługuje na słowa uznania i podziękowania. Każdy z nich zasłużył na miano mistrza. Ale procedury są procedurami a zwycięzca tylko jeden. Kryteria Konkursu na Dealera Roku sieci dealerskiej DAF w Polsce są nakierowane na satysfakcję klienta. Dlatego też nagrodzona trójka to dealerzy, którzy poszli więcej niż o milę dalej w staranności obsługi i zadowoleniu klientów. Fakt, że po raz kolejny na pierwszym stopniu podium pojawił się oddział z Rzeszowa jest potwierdzeniem tego, że coroczne wybory Dealera Roku nie są przypadkowe – powiedział Mariusz Piszczek, Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.

Tytuł Dealera Roku 2021 to dla nas podwójna nagroda. Z jednej strony to potwierdzenie tego, że po tytule uzyskanym w roku 2019 roku nie osiedliśmy na laurach, cały czas utrzymując mistrzowski poziom. Z drugiej strony to oczywiście wyróżnienie za to, że udało nam się zrealizować wszystkie cele, jakie postawiliśmy przed sobą na początku 2020 roku – czyli jeszcze przed pandemią. Ponowne zdobycie nagrody było dla nas swego rodzaju misją, w której realizację zaangażował się cały zespół. I mówiąc to mam na myśli naprawdę dosłownie każdą osobę z zespołu. Zarówno jako team, jak i poszczególne jednostki go tworzące, dążyliśmy do tego, aby wszystkie czynności zrealizować poprawnie za pierwszym razem i pozwolić klientom na jak najbardziej wydajną i bezproblemową eksploatację – powiedział Roman Giza, Dyrektor Oddziału Rzeszów Trzciana.

Na kolejnym miejscu podium uplasował się oddział ESA Trucks Polska oddział Komorniki, a na miejscu trzecim – kolejny oddział powiązany z firmą Wanicki – Nedpol Truck Service z Częstochowy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.