Statuetki „Kłosów” dla najlepszych dealerów New Holland

Statuetki „Kłosów” dla najlepszych dealerów New Holland

Dnia 6 lutego w Warszawie odbyła się coroczna Gala Dealerów marki New Holland w Polsce. Po raz kolejny zostały przyznane statuetki „Kłosów” dla najlepszych dealerów New Holland. Była to również okazja do szczegółowego podsumowania sprzedaży maszyn marki w roku 2023. Na osiągnięty sukces składa się zazwyczaj wiele czynników, takich jak wieloletnie budowanie zaufania i słuchanie potrzeb klientów, świetnie zmotywowane i zgrane zespoły, a także duża elastyczność oraz skuteczne zarządzanie i rozwój w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej jaka obecnie panuje w rolnictwie.

Należy dodatkowo podkreślić, że w tegorocznej edycji walka o podium była wyjątkowo zaciekła. O nagrody wszyscy walczyli z pełnym zaangażowaniem, jednak wygrali jak to zwykle bywa najlepsi. W finałowej trójce najlepszych dealerów New Holland w Polsce w 2023 znalazły się następujące firmy (zaczynając od najważniejszej nagrody i najwyższego wyróżnienia): PHU Perkoz Sp. z o.o., która zdobyła nagrodę główną – Złoty Kłos i co warte podkreślenia jest to już trzeci rok z rzędu, kiedy ten dealer nie schodzi z najwyższego stopnia podium. Na drugim miejscu uplasował się dealer AGROSKŁAD Sp. z o.o, to już 5. statuetka Kłosa dla tej firmy. Brązowy Kłos powędrował natomiast do dealera P.H.U.P Agros-Wrońscy Sp. z o.o. 

Specjalną nagrodą Grand Prix wśród dealerów marki New Holland za najwyższy udział w rynku w rejestracji nowych ciągników w Polsce w 2023 roku może poszczycić się dealer AGROSKŁAD Sp. z o. o. W kategorii Działu Finansowania Fabrycznego CNH Capital zostali wyróżnieni: za Najwyższą penetrację rynku 2023 – dealer PRIMATOR Henryk Kraszewski, za Najwyższą Wartość Aktywowanych Finansowań 2023 – dealer Raitech Sp. z o.o., a za Największą liczbę umów 2023 – dealer Rolserwis S.A. W kategorii Działu Serwisu New Holland 2023 przyznano: Złoty Klucz, który trafił do dealera P.H.U.P Agros-Wrońscy Sp. z o.o., Srebrny Klucz dla dealera PRIMATOR Henryk Kraszewski oraz Brązowy Klucz, który otrzymał dealer Agrohandel S. J. A. Plecety, I. Plecety.

Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.