Serwis Renault Trucks Polsad Jacek Korczak oddział Kutno zdobył tytuł Dealer of the Year 2023

Serwis Renault Trucks Polsad Jacek Korczak oddział Kutno zdobył tytuł Dealer of the Year 2023

Tytuł najlepszego serwisu Renault Trucks w Polsce zdobył serwis Polsad Jacek Korczak oddział Kutno. Polsad Kutno to siedziba główna firmy, a zarazem największy i najdłużej działający serwis w sieci Polsad. Firma w tym roku obchodzi swoje 35-lecie działalności, a od 26 lat należy do rodziny Renault Trucks. Doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat współpracy pozwoliło uplasować się w czołówce najlepszych serwisów Renault Trucks w Polsce i zdobyć ten zaszczytny tytuł. Warto zauważyć, że nie jest to pierwsze takie wyróżnienie dla Polsad Jacek Korczak oddział Kutno, które we wcześniejszych latach było nim nagrodzone trzy lata z rzędu. Polsad posiada cztery serwisy w sieci Renault Trucks: w Kutnie, Rzgowie (Łódź), Starym Mieście (Konin), Fabianowie (Kalisz).

Tytuł Renault Trucks Dealer of the Year przyznawany jest od 11 lat i biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce. Konkurencja jest bardzo duża, a różnice w punktacji między zwycięzcą, a kolejnymi miejscami są niewielkie. W tegorocznej edycji wzięło udział 30 warsztatów. Ta nagroda ma na celu wyróżnienie serwisu, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu Renault Trucks w roku 2023. Kryteria do przyznania nagrody obejmowały całe spektrum zagadnień związanych z obsługą posprzedażną klientów Renault Trucks, a były to m.in.: aktywność w sprzedaży kontraktów serwisowych dla pojazdów nowych i używanych, skuteczność działania w ramach Renault Trucks 24/7, spełnienie kryteriów jakościowych i ilościowych oraz jakość obsługi i satysfakcja klienta.

Na podstawie powyższych kryteriów tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2023” zdobył serwis POLSAD Jacek Korczak o. Kutno! Nagrodę z rąk: Janusza Buławy, Dyrektora Zarządzającego Renault Trucks Polska, Henryka Kliczewskiego, Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażowej, Marcina Majaka, Dyrektora Sprzedaży Pojazdów Nowych oraz Jacka Kurzawy, Dyrektora Sprzedaży Pojazdów Używanych, odebrał Jacek Korczak, właściciel firmy Polsad, podkreślając, że jest to nagroda całego zespołu. „Zdobycie tytułu w tym roku, utwierdza nas w przekonaniu, iż droga rozwoju którą obraliśmy jest słuszna. Cieszymy się, że Renault Trucks Polska również to dostrzegła i uhonorowała nasz wysiłek i wkład w propagowanie marki na lokalnym rynku. To dla nas wielkie i jednocześnie motywujące wyróżnienie, za które serdecznie dziękujemy” – wspomniał Jacek Korczak.

Dzięki takim serwisom, jak Polsad Kutno pojazdy mogą sprawnie spełniać swoje zadania transportowe, a ich właściciele ze spokojem zająć się działalnością transportową. Zwycięski serwis otrzymał trofeum wraz z prawem do posługiwania się zaszczytnym tytułem Renault Trucks Dealer of The Year 2023.

Tytuł Dealer of the Year to nie była jedyna nagroda przekazana podczas wieczoru. Oto pozostałe kategorie wraz ze zwycięzcami!

  • Najlepszy partner biznesowy w sprzedaży pojazdów nowych w 2023 roku – Eurocomplex
  • Najlepsza współpraca z Renault Trucks Financial Services w 2023 roku – Eurocomplex Rzeszów
  • Najskuteczniejszy serwis Renault Trucks 24/7 w 2023 roku – Tandem Trucks Katowice
  • Najwyższa efektywność w sprzedaży kontraktów serwisowych w 2023 roku – Intruck Radom
  • Największa sprzedaż pojazdów używanych w 2023 roku – Tandem Trucks
  • Najlepszy Partner Biznesowy w sprzedaży pojazdów używanych w 2023 roku – Tandem Trucks

Leave a Reply

Your email address will not be published.