Konkurs Dealer Roku DAF 2024 rozstrzygnięty

Konkurs Dealer Roku DAF 2024 rozstrzygnięty

Kompleksowa i kompetentna obsługa jest niezwykle istotna dla każdego klienta, dlatego DAF Trucks Polska już od 13 lat nagradza czołowych dealerów marki w Polsce. W tym roku najlepszymi wynikami we wszystkich kluczowych aspektach działalności może pochwalić się oddział Grupy Wanicki z Trzciany pod Rzeszowem. To już trzeci triumf tego zespołu w historii konkursu.

Coroczna Gala Dealera Roku DAF, połączona z konferencją prasową, odbyła się 23 lutego br. w Rzeszowie. Podczas wydarzenia polski przedstawiciel marki z Eindhoven podsumował ubiegłoroczne wyniki, a także przedstawił plany i cele strategiczne na rok 2024. Była to również okazja do pierwszej w Polsce prezentacji elektrycznego DAF-a XD – najnowszego, zeroemisyjnego modelu marki DAF.

Zwycięzcy z Podkarpacia

Aby otrzymać miano najlepszego dealera marki DAF w Polsce nie można mieć słabych punktów. Zespół powinien uzyskiwać doskonałe rezultaty we wszystkich elementach obsługi klienta – od sprzedaży, przez skuteczność serwisu, dostępność części, po dodatkowe usługi i wsparcie posprzedażowe.

W dwóch ostatnich latach tytuł najlepszego dealera DAF w Polsce zdobywały oddziały ESA Trucks Polska – Świecko (2022) oraz Godzieszów (2023). W 2024 r. po swoją trzecią już statuetkę Dealera Roku DAF sięgnął zespół rzeszowskiego oddziału Grupy Wanicki, powtarzając sukces z 2019 i 2021 r. Tym samym DAF Wanicki Rzeszów to pierwszy dealer, który trzykrotnie triumfował w tym konkursie.

Również po raz pierwszy nie przyznano nagrody za trzecie miejsce. Na drugim miejscu (ex-aequo) uplasowały się oddziały ESA Trucks Polska z Konina oraz Grupy Wanicki z Ustronia. Zespół z Konina już pięciokrotnie stawał na podium konkursu Dealer Roku DAF. Tytuł najlepszych w Polsce zdobywali w 2016 i 2020 r., dwukrotnie byli drudzy (2019 i 2024), a trzecie miejsce zajęli w 2022 r.

Kolejny sukces zespołu DAF Wanicki Rzeszów

Sieć dealerów DAF w Polsce rozrasta się, także za sprawą Grupy Wanicki, która niedawno otworzyła nowe przedstawicielstwo w Kielcach. Rosnąca liczba dealerów oznacza, że rywalizacja o miano Dealera Roku DAF jest coraz bardziej zacięta. Udowadniamy jednak, że nasz zespół nie osiada na laurach i nie brakuje mu ambicji, by po raz kolejny zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. To dla nas ważne i motywujące, ale myślę, że jeszcze większe znaczenie ma dla naszych klientów. Ten tytuł ponownie potwierdza, że w Grupie Wanicki mogą oni liczyć na najwyższy poziom obsługi. To możliwe, bo od lat pracujemy w niemal stałym gronie specjalistów, którzy z kolejnymi latami zdobywają coraz więcej wiedzy i doświadczenia, więc stają się jeszcze lepsi. Gratuluję i dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnego zwycięstwa Grupy Wanicki – podsumował Bartłomiej Wanicki, właściciel Grupy Wanicki.

To nie jedyny sukces Grupy Wanicki w ostatnich miesiącach. W grudniu Karol Kruk, pracujący na co dzień w oddziale DAF Wanicki w Trzcianie, okazał się najlepszy w polskiej edycji konkursu DAF Technician of the Year.

Od lat na wysokim poziomie

Gratuluję oddziałowi DAF Wanicki Rzeszów tytułu Dealera Roku DAF 2024! Zapewne każde z ich zwycięstw smakowało wyjątkowo, zarówno to pierwsze – z 2019 roku, jak i kolejne odniesione dwa lata później oraz tegoroczne. Z kilku powodów tytuł z 2024 r. jest wyjątkowy. Sportowcy mówią, że trudniej jest utrzymać się na szczycie niż na niego wejść. Dodają także, że im wyższy poziom się osiągnęło, tym większym wyzwaniem są kolejne postępy. Zespół rzeszowskiego oddziału Grupy Wanicki triumfował dwukrotnie, a mimo tego ciągle się rozwija i potrafi osiągać coraz więcej. To dowód ich determinacji i zaangażowania, na którym bez wątpienia zyskują przede wszystkim klienci, czyli użytkownicy pojazdów marki DAF. Gratuluję również zespołowi ESA Trucks z Konina, który również udowadnia, że nieustannie potrafi działać na najwyższym poziomie. Brawa należą się także oddziałowi DAF Wanicki z Ustronia. Zacięta i wyrównana rywalizacja w konkursie Dealer Roku DAF pokazuje jak sprawna i kompetentna jest obsługa klientów marki DAF w Polsce – skomentował Mariusz Piszczek, dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska.

Polscy dealerzy DAF-a zostali docenieni również w międzynarodowej edycji konkursu. Nowe wyróżnienie – International DAF Service Dealer of the Year – dla najlepszego dealera usług posprzedażowych i serwisowych trafiło w tym roku do ESA Trucks z Polski.

Leave a Reply

Your email address will not be published.