O elektromobilności w Polsce – Kongres MOVE Mobility & Vehicles

W dniach 28-29 marca 2019, podczas targów Poznań Motor Show, odbędzie się kolejna edycja Kongresu MOVE Mobility & Vehicles. Zaplanowane wydarzenie to dwa dni merytorycznych dyskusji poświęconych przyszłości elektromobilności w Polsce. Poruszone podczas Kongresu, a kontynuowane podczas targów zagadnienia z pewnością okażą się atrakcyjne dla przedstawicieli rynku motoryzacyjnego, a także zaproszonych gości zainteresowanych tematem rozwoju e-mobility. Program spotkania opierać się będzie na panelach dyskusyjnych z udziałem ekspertów, dotyczących tematów związanych z transportem i logistyką zeroemisyjną w kontekście Smart City, polskim potencjałem bateryjnym, metodami finansowania elektromobilności w Polsce jak również globalnymi trendami w branży motoryzacyjnej.                                   

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali zarówno przedstawiciele administracji publicznej, europejskich izb i stowarzyszeń branżowych, eksperci branży automotive, konstruktorzy motoryzacyjni, decydenci sektorów: paliwowego i energetycznego, a także inwestorzy planujący zaangażowanie w rozwój elektromobilności w naszym kraju. Targi Poznań Motor Show 2019 oraz Kongres MOVE Mobility & Vehicles to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu poznać szeroką i kompleksowo przedstawioną ofertę branży automotive, skoncentrowanej na promowaniu nowoczesnych technologii w obszarze elektromobilności.

Organizatorami Kongresu są Grupa MTP oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych. Udział przedstawicieli administracji publicznej oraz środowisk akademickich w Kongresie jest bezpłatny – po dokonaniu rejestracji na stronie internetowej wydarzenia. Koszt udziału w przypadku pozostałych osób wynosi 190,00 zł netto (233,70 zł brutto). Szczegółowe informacje na temat Kongresu MOVE Mobility & Vehicles, w tym program oraz rejestracja i zakup biletów, dostępne są na: https://kongresmove.pl. Po 27 marca, jeśli jeszcze będą wolne miejsca, zgłoszenia uczestnictwa wraz z wniesieniem opłaty można dokonać podczas trwania Kongresu (osobiście, w recepcji Kongresu prowadzonej na terenie MPT).

Leave a Reply

Your email address will not be published.