Nowy serwis TB Truck & Trailer koło Siedlec

Nowy serwis TB Truck & Trailer koło Siedlec

Wraz z początkiem lipca została oddana do użytku nowa lokalizacja w sieci TB Truck & Trailer Serwis. Klienci, którzy do tej pory korzystali z serwisu TB przy ul. Budowlanej 3 w Siedlcach, mają obecnie do dyspozycji nowoczesny obiekt zlokalizowany 11 km od poprzedniej lokalizacji, w miejscowości Gręzów.

Autoryzowany dealer DAF, firma TB Truck & Trailer Serwis jest obecna w Polsce od 2007 roku. W swojej sieci posiada sześć autoryzowanych serwisów DAF, centrum napraw powypadkowych oraz dwa sklepy z częściami. Najświeższe inwestycje holenderskiej marki to serwisy w Wyszkowie oraz Sochaczewie, oba otwarte w 2022 roku. Do grona nowych obiektów TB już w lipcu dołączy serwis w Gręzowie obok Siedlec.

Niezmiennie priorytetem dla naszej marki jest podnoszenie jakości oferowanych usług, dlatego stale rozwijamy i udoskonalamy naszą sieć. W Siedlcach jesteśmy obecni już od 13 lat, znamy dobrze ten rejon i lokalne firmy transportowe. Chcąc obsługiwać je jeszcze lepiej i wydajniej, podjęliśmy decyzję o budowie nowego serwisu. Do dyspozycji oddajemy obiekt o powierzchni użytkowej ponad 2000 m2, na której znajduje się dwanaście stanowisk do obsługi pojazdów oraz dwupoziomowy magazyn. Dzięki większej przestrzeni i nowoczesnemu wyposażeniu, zwiększymy zakres oraz poziom oferowanych usług, a przestrzeń, w której gościmy klientów będzie dla nich bardziej przyjazna – mówi Ewa Nowak, dyrektorka serwisu TB Truck & Trailer.

Poza wyżej wymienionymi, serwis w Gręzowie ma jeszcze jeden ważny atut – dogodną lokalizację, tuż przy zjeździe z nowego odcinka autostrady A2.

Leave a Reply

Your email address will not be published.