DAF Trucks wprowadza program „Ready To Go”

DAF Trucks wprowadza program „Ready To Go”

Czy to możliwe, aby zupełnie nowe, wyposażone w zabudowy pojazdy ciężarowe były dostępne bezpośrednio z DAF? Dzięki programowi DAF „Ready To Go” każdy przedsiębiorca, który pilnie potrzebuje konkretnych, gotowych środków transportu, może zdecydować się na starannie dobraną ofertę popularnych, właściwie skonfigurowanych oraz w pełni zabudowanych pojazdów.

Skuteczne wykorzystanie okazji biznesowych wymaga zdolności do szybkiego reagowania na wymogi rynkowe. Z tego powodu bardzo ważna jest możliwość powiększenia floty w krótkim czasie. W przypadku popularnych ciężarówek DAF stworzył ofertę gotowych do pracy pojazdów. W krajach, w których program „Ready To Go” jest już dostępny, klienci mają do dyspozycji cała gamę podwozi wraz zabudową dostępną dla rynku europejskiego. Z ofertą można zapoznać się za pomocą intuicyjnej funkcji wyszukiwania na krajowej stronie DAF Trucks. Zamówienie można złożyć u lokalnego dealera bez względu na to, z której części Europy pochodzi oferta. Dostawy są realizowane w krótkich terminach. Wszystkie dostępne od ręki, właściwie skonfigurowane i gotowe do użytkowania pojazdy są wyposażone w zabudowy wykonane przez wiodących wytwórców.

Na starcie programu DAF „Ready To Go” oferta zawiera około 100 gotowych pojazdów i już teraz można w niej znaleźć hakowce, bramowce, a nawet śmieciarki. Liczba dostępnych pojazdów będzie systematycznie rosnąć w miarę powiększania się dostępności programu w całej Europie. Obecnie nowy program „Ready To Go” jest już uruchomiony w Niemczech, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Polsce, Czechach i na Słowacji. Jeszcze w tym roku do tych rynków dołączą inne kraje europejskie.

Aktualna, pełna oferta pojazdów DAF „Ready To Go” jest dostępna tutaj: https://www.daftrucks.pl/pl-pl/trucks/ready-to-go-daf-trucks

Leave a Reply

Your email address will not be published.