Nagroda EquipmentWatch 2021 dla firmy Bobcat

Nagroda EquipmentWatch 2021 dla firmy Bobcat

Firma Bobcat zdobyła dwie nagrody EquipmentWatch 2021 za najwyższą wartość rezydualną (HRV) dla kompaktowych ładowarek gąsienicowych (model T770) i małych ładowarek o sterowaniu burtowym (model S590). To już szósty rok z rzędu, w którym firma Bobcat zdobyła nagrodę EquipmentWatch HRV. Są to jedyne nagrody w branży, które wykorzystują bezstronne dane pochodzące od osób trzecich do wskazania sprzętu, który według prognoz najlepiej zachowa i utrzyma swoją wartość w ciągu najbliższych pięciu lat.  

Jarry Fiser, Dyrektor Linii Produkcji Ładowarek w Doosan Bobcat EMEA, powiedział: – Jesteśmy zaszczyceni, że nasz wiodący w branży sprzęt z ponad 60-letnią tradycją po raz kolejny został doceniony za niewiarygodną trwałość, wytrzymałość i niezawodność, zapewniając właścicielom niezrównany stosunek jakości do ceny i czasu pracy bez przestojów. Cieszymy się również, że zdobywamy nagrody w dwóch różnych kategoriach. Są one świadectwem naszego zaangażowania na rzecz klientów oraz uznaniem wielu godzin pracy maszyn i wartości jaką właściciele otrzymują dzięki maszynom Bobcat, którym zaufali. Gama ładowarek kompaktowych Bobcat jest nadal liderem na rynku. Jeżeli klient stał się właścicielem maszyny Bobcat nie ma powodu, aby wprowadzał zmiany.

Nagrody EquipmentWatch są oparte na obszernej analizie zapisu danych, które określają wartość zachowaną obliczoną zgodnie ze standardami amortyzacji rynkowej. Zdobywcy nagrody HRV reprezentują kategorie produktów w ramach typów maszyn, które mają zachować najwyższy procent pierwotnej wartości po okresie pięciu lat. Stosując zasady uczciwego rynku i pojęcie przymusowej wartości likwidacyjnej, analitycy EquipmentWatch, badają amortyzację rok do roku dla ponad 12 tys. modeli, obejmującą modele nawet sprzed 30 lat. Korzystając z zastrzeżonego algorytmu, EquipmentWatch jest w stanie przewidzieć procent pierwotnej wartości wybiegając w przyszłość aż do 84 miesięcy.

Nagrody EquipmentWatch HRV obejmują 30 kategorii w zakresie sprzętu budowlanego, dźwigowego, załadunkowego i rolniczego.

Leave a Reply

Your email address will not be published.